Ostatnio Patryk Grudowicz powiedział, że w końcu ostatetcznie rozstał się z Kasią Szklarczyk. Zwycięzca Top Model 6 od niedawna opublikował post, w którym poinformował, że miłosna bajeczka z Kasią skończyła się i niestety ich ścieżki się rozeszły. Ale jednak chłopak podziekował za  czas, który spędził z dziewczyną.

21 listopada to szczególna data. Lepiej sprawdź, co cię czeka tego dnia!

Patryk Grudowicz z byłą dziewczyną

"Chciałbym nigdy tego nie napisać. Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty. Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi że chcieć to móc. Przyszedł czas żeby każdy poszedł w swoją stronę. Jednocześnie przepraszam i Dziękuje"

Patrick nie musiał długo tęsknić i nudzić się po nieudanej miłości. Jego serce możliwe znowu zajęte i tym razem podejrzewamy, że nową dziewczyną może być Marcelina Zawadzka.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Zwycięzca Top Model 6 Patryk Grudowicz

Modelka, prezenterka telewizyjna tak samo ma za sobą kilka nieudanych związków, między innymi z Mikołajem Roznerskim i Rafałem Jonkiszem. One pojawiły się na gali Kobieca i Męska Marka Roku, Top Model i Miss Polonia 2011 na pewno dobrze spędzili wieczór. Tak samo Patryk podzielił się zdjęciem na swoim Instagram, gdzie miło go podpisał:

Patryk Grudowicz i Marcelina Zawadzka

"Dzieciaki szczęśliwe za nagrody z @marcelinazawadzka"

Kolekcja biżuterii z polskim akcentem Jesień/Zima 2019

Natomiast, Marcelina na pytania dziennikarzy powiedziała, że żadnego związku niema. 

No co zobaczymy, jak stosunki między nimi potoczą sie dalej.

Zobacz więcej na kolezanka.com