Chociaż jesień juz się kończy, to nie znaczy, że musimy odłożyć modne jesienne rzeczy na ostatnią półkę.  Jeszcze przez cały grudzień możemy ubierać się w piękną, złotawą odzież. A co stosując biżuterii, to tak samo nałeży nosić w zimę. Ale tak jak nasza urocza pora roku jeszcze się nie skończyła, zapraszamy ci do oglądania pięknej kolekcji biżuterii z polską marką.

Wiemy, z kim spotyka się Maffashion!

Włoski klimat

Anna Pałubicka i Konrad Komorowski sięgają do twórczości Picassa. Włoska wyspa zainspirowała twórców marki do zaprojektowania kolczyków Apollo. Taki sobie minimalizm, kontury twarzy oraz kształt księżyca i słońca.

Biżuteria projektantów Anny Pałubickiej i Konrada Komorowskiego

Popularne wiadomości teraz

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Kropla wody

Marka Wishbone stała jedną z ulubionych marek dla dziewczyn z Polski. Nic dziwnego, bo ona rózni sie swoją delikatnością, czułością i pięknością. W ten raz marka wypuściła bransoletkę w kształcie „kropelki wody”.

Biżuteria kropelki wody

Jeśli chcesz, żeby twój maluch rozwijał się prawidłowo, pod żadnym pozorem nie rób tej rzeczy!

Reka Fatimy

Anka Krystyniak, projektantkę którą  można ocenić jako ta, która na swojej biżuterii robie różne znaki. Gwiazdy, symbole syrenki, orła lub półksiężyc i itp. Na ten raz zainteresowała się syngetem, na którym pokazywana ręka Fatimy.

Biżuteria Anki Krystyniak

Masywne lańcuchy

Grubawe łańcuchy zostały polubione przez kobiet jeszcze kilka lat temu. Oczywiście, to jest jasna rzecz, bo taka biżuteria dobrze pasuje do sukienek i bluz, i nie tylko. Marka Selfie Jewellery zgodnie ze swoją filozofią zaprojektowała zasady mix & match.

Grubawy łańcuch

Zobacz więcej na kolezanka.com