Julia Kuczyńska, szerzej znana jako Maffashion i Czarek Jóźwik z kanału Abstrachuje dopiero co się rozstali, a internet nadal żyje filmikiem z sushi baru opublikowanym po zakończeniu związku. To jednak nie koniec sensacji!

Fot. @maffashion_official

Wygląda na to, że Maffashion ma już kogoś nowego na oku. Tym szczęściarzem jest prawdopodobnie Sebastian Fabijański, aktor znany z takich filmów jak "Botoks" czy "Mowa ptaków". 

Popularne wiadomości teraz

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Fot. @fabijanskisebastian

Według "Plotka" para była kilka dni temu widziana na randce w pewnym luksusownym sklepie przy Alejach Jerozolimskich. Naoczni świadkowie donoszą, że Fabijański  "wszedł na chwilę do butiku, gdy Maffashion cierpliwie na niego czekała". Podobno blogerka wyglądała na niezwykle radosną.

Fot. @maffashion_official

Później pojawiły się nowe wskazówki. Maffashion opublikowała na instastory filmik, na którym tajemniczy nieznajomy wręcza jej bukiet różowych tulipanów. Nie widać jego twarzy, a jedynie kawałek jego kurtki. Tak niewiele, a jednak... Internauci wyłapali ten szczegół w mig. Identyczną kurtkę nosi  Sebastian Fabijański! To już nie może być przypadek.

Jak sądzicie, Julia i Sebastian pasują do siebie?