Małgorzata Socha znana polska aktorka. Ona, jak i wszystkie gwiazdy prowadzi swój Instagram i dzieli się wszystkimi informacjami, dotyczące jej życia. Na jej zdjęciach można zobaczyć, jak realizuje siebie w swojej aktorskiej karierze, tak samo, jak cieszy się z macierzyństwa. Tak od niedawna udostępniła zdjęcie swojego najmłodszego dziecka - synka Stanisława. Dobrze widać, jak szczęśliwa Małgosia bawi się z nim, klaskając przy tym w ręce. Twarz małego chłopaka nie jest pokazywana. On siedzi tyłem do kamery. Ma na sobie sweter w paski i ciemne spodnie. Obok leżą różne kolorowe zabawki. 

Polska aktorka Marta Żmuda Trzebiatkowska ma nową fryzurę

Małgorzata Socha ze swoim synkiem Stanisławem

"Nowa paczka przyjaciół w pełnym składzie. To dopiero rozgadana ekipa! Żywe dyskusje między tą czwórką a Stasiem toczą się już od rana - na ten moment Leniwiec wygrywa argumentami, ale Łoś jako oręż wyciągnął swoją nową piosenkę...Jestem bardzo ciekawa jak skończy się ta debata" - podpisała Małgorzata Socha.

Natychmiast posypało się sporo miłych komentarzy: "Cudownie Małgosiu, bardzo lubię Panią za to, że jest Pani taka ludzka, cudnie i śliczne słodziaki".

Aktorka Małgorzata Socha

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Nadto, w 2008 roku Małgorzara Socha wyszła za mąż za inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym teraz wychowuję trójkę dzieci. W 2013 pojawiła się pierwsza córka Zosia. Cztery lata później urodziła Basię, a już w 2018 pojawił się syn Stanisław.

Ewa Chodakowska o swoim zmęczeniu i nagłych niespodziankach

Wcześniej pisaliśmy o ty, jak odbyła się premiera filmu Jak poslubić Milionera? Jak poślubić milionera" jest to romantyczna komedia dla tych, którzy chcą znaleźć swoja drugą połowę. Główne bohaterowie zamiast tego, aby czekać kiedy miłość zejdzie z nieba, decydują zapisać się na kurs gwarantujący znaleźć kogoś dla siebie. I jeżeli okaze się tak, że wybrankiem jest milioner, nikt nie będzie miał nic przeciwko. Czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com