Polska aktorka Marta Żmuda Trzebiatkowska jest jedną z najbardziej znanych gwiazdą show-biznesu. Znana z takich seriali, jak Twarz o twarz, Teraz albo nigdy, Dwóch stronach medalu, Dom niespokojnej starości. W poniedziałkowy wieczór była gospodynią Gali Wielki Splendor 2019, który odbył się w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego. 

Hailey Biber skomentowała plotki o swojej ciąży

Na tą okazję, celebrytka przygotowała się specjalnie, i zdecydowała zmienić swoją fryzurę, a właśnie kolor włosów. Wczesniej była prawdziwą blondynką, a teraz przyciemniła włosy, efekt jest bardzo naturalnym. Nowym zdjęciem Marta podzieliła się w Instagram

Marta Żmuda Trzebiatowska

Polska aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła swoja fryzurę

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Pod postem mogli zobaczyć kilka pozytywnych komentarzy:

"Pięknie! Gratulujemy efekty, pieknie , idealny"

A jak wam nowa fryzura polskiej aktorki?

Ewa Chodakowska o swoim zmęczeniu i nagłych niespodziankach

Przypominamy, że wześniej pisaliśmy o najbardziej ulubionej fryzurze wśród gwiazd. Moda z lat 60 powraca się do nas. Dlatego niektórzy gwiazdy aktywnie kupują odzież, buty, robią makijaż tych czasów. Teraz pojawiła się nowa fryzura, którą mogą zrobić praktycznie wszystkie dziewczyny. Ona jest łatwa i szybka. Więcej czytaj tu.

Zobacz, możliwe, że te nawyki niszczą twoje włosy! Każda z nas marzy o pięknych włosach w związku z czym inwestujemy w coraz to nowsze kosmetyki. Jednak okazuje się, że kondycja naszych włosów głównie zależy od tego, jak będziemy się z nimi obchodzić. Kontynuację czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com