Plotki na temat powiększenia się w rodzinie Justina i Hailey Biebera ostatnio zdobyli cały internet. Niema w tym nic dziwnego, bo Justin sam wypowiedział się o możliwym ojcostwu. Wprost napisał, że dzieci możliwe w następnym sezonie. Na dodatek  została przyłapana na plaży w żółtym stroju kąpielowym, gdzie konkretnie trzyma się za brzuch. I z tego wszystko się zaczęło. Ale celebrytka przyśpieszyła rozwiać wszelkie wątpliwości i skomentowała:

Justin i Hailey Biber

Ewa Chodakowska o swoim zmęczeniu i nagłych niespodziankach

"Internet jest zabawny! Nie, nie jestem w ciąży, po prostu uwielbiam jedzenie" - napisała w Instastories.


Oczywiście, jak i wszystkie znane modelki muszą śledzić za swoją wagą i pilnować to, co je. Po małżeństwu jej życie trochę się zmieniło. Często zauważono parę nie na jakiś tam pokazach czy eventach, a przy różnych restauracjach. Przypominamy, że Justin Biber i Hailer Bolduin pobrali się 23 listopada 2018 r. Para była w związku od grudnia 2015 r. do stycznia 2016 r., Po czym ponownie nawiązali relacje w czerwcu 2018 r.

Hailey Biber

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Polski dziennikarz Kamil Durczok został zatrzymany przez policję

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Selena Gomez apeluje o zatrzymanie hejtu na Hailey Biber. Tuż po tym, jak piosenka "Lose You To Love Me” ujrzała światło dzienne, w Internecie zawrzało. Tkliwy tekst utworu poruszył miliony fanów byłej gwiazdy Disneya. Autorka wyznała w nim, że musiała znienawidzić byłego, by pokochać siebie. Nie ukrywała także rozczarowania bardzo szybkim pocieszeniem się inną dziewczyną. Nikt nie miał wątpliwości, że Selena miała na myśli Justina i Hailey. Z pewności piosenkarce musi być teraz niezwykle trudno, patrząc na szczęście pary. O tym czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com