Patrząc na polskich gwiazd, często sobie myślimy, że one mają w życiu lus i nic nie robią, że sława i pieniądz pada do nich z nieba. Natomiast, pracują celebryci wiele więcej niż zwykły człowiek, który nie jest związany z show-biznesem. Tak, na przykład, znana polska sportsmenka Ewa Chodakowska podzieliła się informacją o tym, że przed świętami dużo pracuje i musi skończyć kilkanaście swoich ważnych projektów. Gwiazda zrobiła selfie z jasną czerwoną pomadką na ustach, który idealnie pasuje do jej sylwetki i napisała: 

"Kolor czerwony dodaje dobrej energii. Nie żeby mi jej brakowało, ale TEJ NIGDY ZA WIELE. To chyba najbardziej intensywna końcówka roku. Od powrotu z Malediwów minęło raptem 10 dni - przed chwilą policzyłam - a ja pracując po 16 godzin dziennie, mam wrażenie ze minął już miesiąc. No, ale jak się chce wyjazdów, to później „kilka” rzeczy trzeba nadrobić.. Równowaga musi być"

Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i inne gwiazdy, które stworzyli własną markę

Ewa Chodakowska w swoim Instagram

Plus do tego, ona podzieliła się informacją o nagłych niespodziankach, które przygotowała dla swoich fanów: 

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

"Jest kilka tematów NIESPODZIANEK, którymi mogę się już z Tobą podzielić. Właśnie zamknęłam materiał do NOWEJ KSIĄŻKI, która jutro idzie do druku. Bardzo liczę na to, ze będziesz mogła ją znaleźć już pod choinką na święta. To taki PIERWSZY MATERIAŁ NA RYNKU. Ta książka to nasze TRZYMIESIĘCZNE WYZWANIE, które ruszy od Nowego Roku - książka która będzie jednocześnie Twoim zeszytem ćwiczeń - w środku, każdego dnia, znajdziesz ZADANIE DOMOWE do wypełniania".

Julia Roberts ma rozwód ze swoim mężem?

Polska fitness trenerka Ewa Chodakowska

Jeszcze do tego, Ewa dodała, że zamknęła nowy program treningowy pod nazwą Dream Body. My tylko możemy życzyć Ewie nowych sił i oczywiście udanych realizacij wszytskich zamierzonych spraw!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com