Stworzenie linii kosmetyków nie jest już tak trudne, jak się wydawało kilka lat temu. Ogólnie rzecz biorąc, temat makijażu od 2017 roku do tej pory jest to jeden z najbardziej aktualnych tematów dla dziewcząt. Ponieważ, my jako dziewczynki, które zawsze kochały i kochają różne kosmetyki, nigdy nie przystaniemy interesować się tym tematem. 

Top-5 matujących podkładów, które zrobią twoją cere idealną

Dlatego hollywodzkie gwiazdy postanowiły zarobić na tym trochę pieniędzy. Nie ma znaczenia, że ​​wcześniej nie mieli doświadczenia w kosmetologii i wizażu, nie przeszkadza im to wcale po wydaniu swojej marki kosmetyków. Wszystko przyszło z Ameryki, gdzie Rihanna wprowadziła na rynek swoją markę Fenty Beauty. Siostra Kim Kardashian, Kylie Gener, została milionerem, wydając Kylie Cosmetics. Amerykańskie gwiazdy zainwestowały znaczne środki, aby ich produkt był popularny i rozpoznawalny. Natomiast polskie gwiazdy, które pokazały się prawie nie gorzej, nie były wyjątkiem.

Jak wyczyścić beauty blender w zaledwie 1 minutę?

Na przykład, polska prezenterka Kinga Rusin otworzyła wegański brand   Put&Rub,

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Prezenterka Kinga Rusin

 trenerka firness Ewa Chodakowska  stworzyła catering dietetyczny - Be Diet Catering.

Polska fitness trenerka Ewa Chodakowska

Polska blogerka modowa Jessica Mercedes otworzyła  markę kostiumów kąpielowych Missionswim. A jeszcze jedna beauty blogerka Maxineczka założyła linię pędzli do makijażu M Brush. 

Beauty blogerka Maxineczka

Czy wśród danych marek, jest coś co tak bardzo uwielbiasz?

Zobacz więcej na kolezanka.com