Jeśli szukasz najlepszego podkładu matującego dla siebie, pomożemy ci.
Jak wybrać podkład matujący? Najpierw musisz zrozumieć, jaki rodzaj skóry masz, tłusta lub podatna na suchość? Aby to zrobić, oczyść twarz. Poklep twarz ręcznikiem i nie nakładaj później żadnych kremów. Po dwóch godzinach nałóż cienki papierowy ręcznik na skórę i delikatnie dociśnij go do czoła, nosa, policzków i podbródka. Jeśli na serwetce nie ma śladu sebum, masz suchą skórę. Jeśli zauważysz wyraźne ślady, masz tłustą skórę. Dlatego kupujemy podkład matujący.

To najmodniejszy sweter tej jesieni!

1.  Podkład matujący Teint Idole Ultra Wear, LANCOME. Gwarantuje bardzo długie krycie

Lancome

2.  Podkład o matowym wykończeniu True Portrait Foundation, KAT VON D.  Daje średnie krycie, ale można bez kłopotu go nakładać warstwami

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Kat Von D

3.  Podkład Infallible 24-h Matte, L'OREAL PARIS. Ma matujące aksamitne wykończenie

Loreal

Loreal

4.  Podkład Double Wear Stay in Place, ESTEE LAUDER. Bardzo znany podkłąd, który dobrze matuje

Estee Lauder, Double Wear

5.  Podkład Power Fabric, GIORGIO ARMANI. Gwarantuje bardzo mocne krycie

Giorgio Armani

Oczywiście, aby znaleść swój idealny podkład musisz wziąć sobie próbkę, nakładaj na skórę i chodź z nią przez cały dzień. Następnie, kupując konkretny idealny podkład, nie będziesz miała wątpliwości.

Jak wyglądać modnie za małe pieniądze?

Pisaliśmy o ciekawych aspektach hybrydy. Na dzisiejszy dzień taki fenomen jak hybryda nie jest juz dla kogoś czymś nowym i zaskakującym. Wszystkie dziewczyny korzystaja z tego, zaczynając od studentek kończąc na matkach z dziećmi. Wykorzystanie hybrydy stało dla nas rzeczą wygodną, szybką i łatwą. Nie musimy każdy tydzień tracić czas na ponowny manicure i malowanie paznokci. Wystarczy, że jeden raz w miesiącu przyjedziesz do salonu i tylko za krótki czas otrzymasz idealne paznokci.