Na dzisiejszy dzień taki fenomen jak hybryda nie jest juz dla kogoś czymś nowym i zaskakującym. Wszystkie dziewczyny korzystaja z tego, zaczynając od studentek kończąc na matkach z dziećmi. Wykorzystanie hybrydy stało dla nas rzeczą wygodną, szybką i łatwą. Nie musimy każdy tydzień tracić czas na ponowny manicure i malowanie paznokci. Wystarczy, że jeden raz w miesiącu przyjedziesz do salonu i tylko za krótki czas otrzymasz idealne paznokci. Mamy dla ciebie kilka ciekawych rzeczy o hybrydzie, jakie musisz wiedzieć:

1. Hybryda jest długotrwała

Wiadomo, że pod wpływem lampy ultrafioletowej składniki w lakierze hybrydowym pozwalają mocno przylegać do paznokci. I dlatego nie musisz często usuwać lakier i nakładać go ponownie.

Paznokci hybrydowe

2. Różnorodna kolorystyka

Popularne wiadomości teraz

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Kolorów jest mnóstwo. Wszystko tylko załeży od tego, jaki masz nastrój czy na delikatny niud czy na ostry czerwony.

Odchudzanie bez matematyka. Jak schudnąć nie licząc kalorii?

3. Lakier hybrydowy można zdejmować na dwa sposoby

Albo za pomocą wacików nasączonych acetonem, a potem patyczkami, albo frezerką. W tym momencie w salonach większość masterów korzysta z frezerki, bo jest brana pod uwage, że nie szkodzi paznokciom.

Hybryda

4. Paznokcie potrzebuja odpoczynek

Tak, tak, raz na rok musisz całkowicie usunąć hybryde i kilka miesięcy (2-3) pochoidzić ze swoimi naturalnymi paznokciami. To pomoże im wyzdrowieć i stać się silniejszym.

Dlaczego witamina jest taka ważna dla twojego organizmu?

5. Na hybryde możesz miec alergiczną reakcję

Jak i każdy kosmetyk, lakiery hybrydowe są źródłem alergii. Tak więc, jeżeli nigdy nie miałaś hybrydę, musisz na początek tymczasowo nałożyć jej dlatego, aby sprawdzić jak zareaguje twoja skóra.

Wcześniej pisaliśmy o tym,hula-hoop pomoże ci zrobić idealną figurę. Lubisz oglądać seriale? Siedzisz wtedy wygodnie na kanapie i pewnie od czasu do czasu coś przekąsisz. Nic w tym złego, ale wyobraź sobie, że możesz w tym czasie zgubić kilka centymetrów w pasie. Nie musisz wykupywać karnetu na siłownię, nawet nie musisz mieć do tego profesjonalnego stroju.Jedyne czego potrzebujesz to: hula – hoop i trochę miejsca, by nie zrobić demolki w domu.

Zobacz wideo: