Julia Roberts jedna z hollywoodzkich gwiazd, której udało się obronić swoje małżeństwo na wielu lat. Natomiast teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Magazyn InTouch przypuścił informację, że relacja pary po 17 latach małżeństwa dochodzi końca. Jakiś czas temu była widziana w Malibu. Wyglądała bardzo chudą. Do tego wydawała się zmęczona i wątła. Na pewno wszystko to wynikło z powodu nieporozumień ze swoim mężczyzną. Teraz powstaje pytanie, z kim będą dzieci?

Nikt nie chce oglądać Romana Polańskiego. Łódzka Filmówka przeciwko reżyserowi

Aktorka Julia Roberts

Poza tym, przypominamy, że Julia Roberts była zamężna dwa razy. W latach 1993-1995 związana była z Lyle Lovettem, piosenkarzem i autorem tekstów. Po wyczerpującym rozwodzie przez długi czas aktorka szukała dla siebie drugą połówkę. I na szczęście, w jej życiu pojawił się Danny Moder, którego poznała podczas kręcenia filmu Mexican w 2002 roku. Dwa lata później gwiazda urodziła bliźniaków: Hazel Patricię i Phinnaeusa Waltera, a w 2007 roku syna, Henry’ego Daniela. Bardzo długo Julia nie pokazywała się na mediach i nie wypowiadała się o swoim własnym życiu. Aczkolwiek, Roberts później wypowiedziała się na temat rodzinnego szczęścia:

Julia Robesrt ze swoim mężem Danny Morderem

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

„Moje spotkanie z Danielem można porównać do silnego zaburzenia tektonicznego. To było tak, jakby ziemia się rozpadła. Natychmiast zdałem sobie sprawę, że moje życie zmieni się na zawsze i wszystko będzie zupełnie inne".

Aktorka Julia Roberts ze swoim mężem

Dorota Szelągowska o „ataku paniki” Chajzera- „to było strasznie słabe”Jak myślicie, w końcu będzie koniec małżeństwa?