Ta fryzura pochodzi z lat 60 i nazywa się "Flip". Charakterystyczną cechą tej fryzury są wywinięte końcówki. Jest ona bardzo prosta i szybka do ułożenia. Często taka fryzura jest wymagana do wykonania warstwami - w ten sposób możesz łatwo ukryć małe niedoskonałości w wyglądzie i wizualnie dodać gęstość i objętość włosów. Ta opcja jest odpowiednia dla absolutnie każdego rodzaju osoby. Nie ma znaczenia, czy twoja twarz jest pulchna, czy kwadratowa, a może w kształcie serca - średnie włosy z grzywką zawsze będą wyglądać zadbane i żywe. Tą fryzurę uwielbiają Jennifer Lopez, Kim Kardashian. Do ułożenia fryzury flip możesz użyć lokówki bądź też zwykłej szczotki do układania włosów. Na koniec warto tak ułożone włosy utrwalić żelem bądź też lakierem, dzięki czemu efekt pięknie wywiniętych końcówek utrzyma się na długo. W latach 60. jej fankami były Brigitte Bardot, Mary Quant oraz Pierwsza Dama Usa, czyli Jackie Kennedy.

Paznokcie z motywem świątecznym. Wypróbuj nasze inspiracje.

Jennifer Lopez

Kim Kardashian

Fryzura Flip

Popularne wiadomości teraz

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym jakie nawyki niszczą włosy. Każda z nas marzy o pięknych włosach w związku z czym inwestujemy w coraz to nowsze kosmetyki. Jednak okazuje się, że kondycja naszych włosów głównie zależy od tego, jak będziemy się z nimi obchodzić.

Siemię lniane – produkt, który uratuje Twoje włosy

Top-3 znanych beauty blogerek, które bardzo znane w Polsce. Youtube na dzisiejszy dzień jest tą ważną częścią naszego życia, bez którego, przyznamy się, już nie wyobrażamy istnienie. Blogerzy, korzystając z sytuację zaczęli znacznie nad tym zarabiać. Weźmiemy sobie beauty-blogerek. One nagrywają różne filmiki, gdzie opowiadają o znanych kosmetykach, testują ich, sprawdzają i w końcu postanawiają za nas, co musimy kupować. Dalej czytaj tu.

Zobacz więcej na kolezanka.com