Youtube na dzisiejszy dzień jest tą ważną częścią naszego życia, bez którego, przyznamy się, już nie wyobrażamy istnienie. Blogerzy, korzystając z sytuację zaczęli znacznie nad tym zarabiać. Weźmiemy sobie beauty-blogerek. One nagrywają różne filmiki, gdzie opowiadają o znanych kosmetykach, testują ich, sprawdzają i w końcu postanawiają za nas, co musimy kupować.

Oto top-3 znanych beauty -blogerek, które są bardzo popularne w Polsce. Oglądasz, którą z nich?

Red Lipstick Monster

Blogerka Red Liptick Monster

Prawdziwe imię  Ewa Grzelakowska-Kostoglu. Polska youtuberka, kosmetyczka, makijażystka, która uzyskała popularność dzięki swojemu kanału w Youtube, związany z urodą.  Swój kanał w serwisie Youtube założyła w czerwcu 2012.  W czerwcu 2017 jej kanał zdobył milion subskrypcji, tym samym czyniąc ją pierwszą kobietą w Polsce, której udało się to osiągnąć.  W 2016 zdobyła tytuł Kobiety Roku Glamour w kategorii „Online”.  W lutym 2018 pojawiła się na łamach magazynu „Viva”, jako uczestniczka jednej z sesji zdjęciowych.  Do 2018 wydała trzy własne książki poradnikowe. Pierwszą - Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu,  Następna ukazała się w 2016 nakładem wydawnictwa Znak i nosiła tytuł Tajniki DIY z Red Lipstick Monster.  Rok później ukazała się książka pt. Tajniki Paznokci wydana przez Altenberg.

Polska królowa firnessu - Ewa Chodakowska zaprezentowała swój własny produkt

Popularne wiadomości teraz

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Maxineczka

Blogerka Maxineczka

Nazywa się Joanna Ferdynus – Gołuszko. Swój kanał na YouTubie założyła już w 2006 roku, jednak z debiutem zwlekała prawie 5 lat, aż do roku 2011. Nie zmienia to jednak faktu, że Maxineczka spośród vlogerek modowych i makijażowych może poszczycić się jednym z największych staży na polskim YouTubie. W miarę rozwoju kanału Maxineczka wprowadziła do oferty swoich filmów między innymi vlogi z podróży, do takich miejsc jak Moskwa czy Los Angeles. 

Kto wygrał 8. edycję Top Model?

Katosu

Blogerka Katosu

Katosu to mistrzyni pędzla. Pierwsze filmiki publikowała już siedem lat temu i od początku zachwyca swoimi oryginalnymi, lecz nadającymi się do codziennego noszenia makijażami.  Umiejętności i rozpoznawalność Katosu nie pozostają niezauważone także przez duże marki. Była ona jedną z jurorek tegorocznego konkursu Face Awards organizowanego przed marke NYX Cosmetics.

Zobacz więcej na kolezanka.com