Finałowy odcinek programu "Top Model" za nami. Emocje sięgały zenitu! W tej edycji 13, czyli finałowy odcinek produkcji był wyjątkowy. Tym razem zamiast trzech uczestników, w finale wystąpiła czwórka modeli. Wszystko dzięki Michałowi Pirógowi- gwiazdor miał możliwość przywrócenia do gry osoby, która odpadła, ale jego zdaniem zasługuje na kolejną szansę. Mógł skorzystać z tego w każdym momencie programu, jednak Michał wolał trzymać widzów w napięciu i zaczekać z wyróżnieniem do samego końca! W półfinale otrzymał ją Staszek.

Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda zachwycają się Viki Gabor!

Fot. @topmodelpolskatvn

Finałowy odcinek prowadziłą Magda Mołek- Joanna Krupa musiała niestety zrezygnować z powodu dopiero co urodzonej córeczki.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

"Kochani, z ogromną przykrością, niestety, nie będę na finale, bo jak wiecie, dopiero zostałam mamą i moja malutka będzie miała dopiero trzy tygodnie. Zdecydowałam, że nie zostawię jej w domu z opieką i moim mężem ani jej nie będę brała tyle kilometrów do Polski, bo jeszcze jest za malutka" – wyjaśniła Krupa na swoim Instastory.

Fot. @topmodelpolskatvn

Emocje sięgały zenitu, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych, kontraktu z prestiżową agencją modelek Model Plus, a także sesję na okładce grudniowego numeru magazynu Glamour wygrał Dawid Woskanian!

Cytaty o kobiecej sile, które zmieniają życie! Musisz je poznać!

Fot. @topmodelpolskatvn

Był waszym faworytem? A może waszym zdaniem Top Model powinien wygrać ktoś inny?

Zobacz więcej na kolezanka.com