Znana polska trenerka Ewa Chodakowska już przez wielu lat zmusza dziewczyn podnieść się z kanapy i zacząć zajmować się sportem. Sama celebrytka zaczynała też od zera. Nie zawsze miała idealną figurę. Przez mnóstwo rzeczy musiała przejść Ewa, aby otrzymać to co w swojej sylwetce ma. Swoje zestawy treningowe i wskazówki dotyczące zdrowego sposobu życia na początek udostępniała na Facebook. Z czasem nagrała kultowe plany treningowe na płytach: Skalpel, Killer i Turbo, wydała kilka książek poświęconych motywacji i zdrowemu trybowi życia. Stworzyła autorską platformie BeActive i organizowała różne wyjazdy w kraju i za granicą. Wraz z mężem Lefterisem Kavoukisem uruchomiła firmę BEBIO, portal i sklep internetowy oferujący dietę i katering pudełkowy. Stworzyła również linię zdrowych przekąsek i smoothie BE RAW.

Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i inne gwiazdy, które stworzyli własną markę

Przede wszytskim zdrowie i piękno celebrytka wdrążała nie tylko w swoje życie, ale i w życie większości polskich kobiet. Na ten raz Chodakowska zdecydowała się na nowy produkt, który będzie darować poczucie radości. Ewa stworzyła naturalny kosmetyk do włosów. W Instagram ona podzieliła się tą informacją:

Trenerka Ewa Chodakowska


"Na rynku brakowało mi naturalnych produktów do pielęgnacji włosów.. Zapytań i próśb o te produkty, nie było końca.Daj znać czy też czekałaś. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy naturalne odżywki i szampone @bebiocosmetics"

Popularne wiadomości teraz

Irena chce odpocząć, bo odkąd urodziła Zofię, zapomniała. Ale matka mówi, że jej całe życie powinno kręcić się wokół córki

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Nowy produkt Ewy Chodakowskiej

Gwiazda tak samo napisała jakie naturalne składniki będą w zestawie. Między innymi:organiczny bisabolol, białą herbatę, algi niebieskie i zielone, limonkę, avocado, melon, kozieradkę i dużo innych przyrodniczych komponentów.

Opanuj emocje nawet w podbramkowych sytuacjach! Jak to zrobić?

Pod postem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy i tak samo pytań, pytając o to, czy można kupić produkt w stacjonarnym sklepie. Na co Chodakowska powiedziała, że jej wyrób pojawi się w sklepie Rossmann w 2020 roku.

Zobacz więcej na kolezanka.com