Znana polska trenerka Ewa Chodakowska już przez wielu lat zmusza dziewczyn podnieść się z kanapy i zacząć zajmować się sportem. Sama celebrytka zaczynała też od zera. Nie zawsze miała idealną figurę. Przez mnóstwo rzeczy musiała przejść Ewa, aby otrzymać to co w swojej sylwetce ma. Swoje zestawy treningowe i wskazówki dotyczące zdrowego sposobu życia na początek udostępniała na Facebook. Z czasem nagrała kultowe plany treningowe na płytach: Skalpel, Killer i Turbo, wydała kilka książek poświęconych motywacji i zdrowemu trybowi życia. Stworzyła autorską platformie BeActive i organizowała różne wyjazdy w kraju i za granicą. Wraz z mężem Lefterisem Kavoukisem uruchomiła firmę BEBIO, portal i sklep internetowy oferujący dietę i katering pudełkowy. Stworzyła również linię zdrowych przekąsek i smoothie BE RAW.

Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i inne gwiazdy, które stworzyli własną markę

Przede wszytskim zdrowie i piękno celebrytka wdrążała nie tylko w swoje życie, ale i w życie większości polskich kobiet. Na ten raz Chodakowska zdecydowała się na nowy produkt, który będzie darować poczucie radości. Ewa stworzyła naturalny kosmetyk do włosów. W Instagram ona podzieliła się tą informacją:

Trenerka Ewa Chodakowska


"Na rynku brakowało mi naturalnych produktów do pielęgnacji włosów.. Zapytań i próśb o te produkty, nie było końca.Daj znać czy też czekałaś. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy naturalne odżywki i szampone @bebiocosmetics"

Popularne wiadomości teraz

Beata Tyszkiewicz otrzymała diagnozę podobną do Przybylskiej. Jak zareagowała na nią słynna aktorka

Polsat w żałobie. Smutna wiadomość o nagłym odejściu ukochanego gwiazdora

Nowe fakty w sprawie Mateusza Murańskiego. Do dziś nie został pochowany

Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie

Nowy produkt Ewy Chodakowskiej

Gwiazda tak samo napisała jakie naturalne składniki będą w zestawie. Między innymi:organiczny bisabolol, białą herbatę, algi niebieskie i zielone, limonkę, avocado, melon, kozieradkę i dużo innych przyrodniczych komponentów.

Opanuj emocje nawet w podbramkowych sytuacjach! Jak to zrobić?

Pod postem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy i tak samo pytań, pytając o to, czy można kupić produkt w stacjonarnym sklepie. Na co Chodakowska powiedziała, że jej wyrób pojawi się w sklepie Rossmann w 2020 roku.

Zobacz więcej na kolezanka.com