Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio pozowała wraz ze swoją mamą, która jest jej menedżerką, na plaże w Sycylii. Fani Julki bardzo pozytywnie odreagowali na zdjęcia, większość pisali, że matka wygląda tak pięknie i młodo, że zdarza się, że to Julii siostra. Oczywiście pod czas tej sesji Julia miała tak samo kilka minut i dla siebie. Zdjęcie, które pojawiło się w Instagramie gwiazdy, bardzo zachwyciło internautów, bo Julia jak zawsze wyglądała przepięknie. W delikatnej, długiej sukience w delikatnym kolorze pozowała do kamery, opierając stopę na jednej z łodzi, które stały obok niej. W oddali było widać turkusowe Morze Śródziemne. Przy tym, piosenkarka zrobiła bardzo seksowny wygląd, co jeszcze bardziej dodało soczystości do zdjęcia.

Ewa Chodakowska szykuje dla fanów już ósmą książkę

Julia Wieniawa pokazała swoje zdjęcie w Instagram

"A na plażę chodzę tak" - podpisała celebrytka. 

Nic dziwnego, że pod postem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy:

"Piękna jesteś, Pięknie wyglądasz w tej sukience, WoW to zdjęcie to najlepsze twoje zdjęcie z tego roku"

Popularne wiadomości teraz

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Julia Wieniawa ze swoją matką

Mamy nadzieje, że w bliżajszym czasie, Wieniawa pokaże jeszcze inne zachwycające zdjęcia z jej galerii.

Meghan Markle znów w ogniu krytyki

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa pokazała swoje zdjęcie z matką. Julia Wieniawa od kilku lat jest popularną młodą gwiazdą show-biznesu. Jest utalentowaną i bardzo pracowitą. Oczywiście swój sukces zawdzięcza mamie, która jest jej menedżerką. Ostatnio wzięli wspólny udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva". Pani Marta wcześniej nie za bardzo świeciła się ze swoją córką na różnych eventach, a teraz sytuacja się zmieniła. I Julia pokazała swoją mamę. W wywiadzie programu Dzień dobry TVN, Julia opowiedziała o tym, jak jej jest współpracować z rodzicem. Szczegółowo czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com