Julia Wieniawa od kilku lat jest popularną młodą gwiazdą show-biznesu. Jest utalentowaną i bardzo pracowitą. Oczywiście swój sukces zawdzięcza mamie, która jest jej menedżerką. Ostatnio wzięli wspólny udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva". Pani Marta wcześniej nie za bardzo świeciła się ze swoją córką na różnych eventach, a teraz sytuacja się zmieniła. I Julia pokazała swoją mamę. W wywiadzie programu Dzień dobry TVN, Julia opowiedziała o tym, jak jej jest współpracować z rodzicem:

"Mi się z mamą bardzo dobrze pracuje. Nazywam ją swoją mamagerką. I myślę, że jest to osoba której ufam naprawde bezgranicznie i chciałam bym żeby ktoś mi przejął. Trzeba być bardzo ostrożnym, bo nie może być tak, że nagle moja mama nie jest moją mamą. I jakiś brak szacunku na przykład, nie może być takie sytuacji"

Rosyjska modelka Iryna Shayk na spacerze ze swoją córką

Julia Wieniawa ze swoją matką

Julia Wieniawa i jej matka Marta

Sama matka celebrytki tak samo dodała:

Popularne wiadomości teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru


"Umiemy jednak rozdzielić te 2 sprawy jak praca i życie prywatne. Owszem, to się często przypłata. Ale naprawdę staramy się zdecydowanie rozdzielać"

Jaki jest ulubiony podkład Julii Wieniawy?

Julia dodatkowo powiedziała, że opinia jej mamy jest dla niej bardzo istotna.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa odpoczywa na Bali. Odpoczęta, świeża, piękna taką możemy zobaczyć Julie Wieniawe, która pokazuje swoje nowe zdjęcia w Instagram. Piosenkarka wybrała dla siebie odpoczynek na cudowym Bali, aby nie tylko przywrócić swoje ciało i umysł, a i regularnie zajmować się jogą. Dziewczyna przyznaję się, że jogę ona bardzo uwielbia. Julia sporo pracuje, od czegozawsze można zauważyć jej nowe projekty. Dlatego te wakacje musiały pojawić się w życiu Julii. Na foto aktorki można zauważyć jej wypoczęty wygląd, szczęśliwy uśmiech i dobry nastrój.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com