Młoda, polska piosenkarka Julia Wieniawa dzieli się w swoim Instagram foto na których wygląda zawsze uroczo. Cienka talia, szczuple nogi, idealna cera. Można na nią ciągłe patrzyć i zadroszcić. Niektórze interesują się skąd ona ma taką gładką, piękną cerę? Celebrytka nie trzyma to w tajemnice, że oczywiście cera zawsze musi być dobrze wypielęgnowana. A jeszcze do tego trzeba kupić idealnie pasujący podkład. Akurat gwiazda ujawniła swój ulubiony kosmetyk Lancome Teint Idole Ultra Wear. Jak opisuje go producent produkt jest odporny na pot, ścieranie i nie tworzy efektu maski; nadaje się również dla osób ze skórą wrażliwą.

Anna Lewandowska zdradziła płeć swojego drugiego dziecka

Na forumach kosmetycznych można przeczytać recenzję Julii:

"Produkt wytrzymuje cały dzień, nie waży się, jednak warto stosować go na bazę, ponieważ wtedy idealnie się rozprowadza, dając wrażenie drugiej skóry. Bardzo dobrze stapia się ze skórą przez co nie jest widoczny na skórze. Wyrównuje koloryt, przykrywa niedoskonałości, posiada wysoki poziom krycia, jest matowy ale nie tępy. Ma delikatnie satynowe wykończenie".

Córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego obchodzi 8. urodziny

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Natomiast jeszcze w Instagram gwiazda wystawiła zdjęcie, gdzie ona znacznie pokazuje swoją miłość na konkretny kosmetyk Lancome: 

" Z racji tego, że jestem aktorką i w pracy ciągle mnie malują, to na co dzień chcę, aby moja skóra odpoczęła i staram się nakładać lekki makijaż. Stawiam wtedy po prostu na trwały, ale nawilżający podkład, a taki jest np. #teinidolultrawear od @lancomeofficial"

Julia Wieniawa ze swoim ulubionym podkładem Lancome

Polska piosenkarka Julia Wieniawa

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa odpoczywa na Bali

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com