Jest podobna do mamy czy może do taty? Córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego na już 8 lat! Niesamowicie, ale jak szybko rosną dzieci.

Życiu Skrzyneckiej można tylko zazdrościć. Ona jest idelną matką, żoną, kobietą. Często udostępnia kadry na którym widać prawdziwe szczęście jej rodziny. Od niedawna, aktorka umieściła zdjęcie na którym świetuje 8 lat swojej córeczki. Dziewczynka ma na imię Alikia Ilia. 

Polska aktorka Anna Korcz niezadługo będzie babcią

Urodziny córki Katarzyny Skrzyneckiej

"Nasza Kochana Ósemeczka. Najpiękniejsze chwile na świecie" -podpisała Kasia. 

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Przy okazji, Katarzyna Skrzynecka przez długi czas bardzo strała się o dziecko. I tylko na szósty raz udało się. 

Cytaty o kobiecej sile, które zmieniają życie! Musisz je poznać!

"Nigdy się nie poddałąm. Urodziłam zdrową i pogodną córeczkę, mając skończone prawie 40 lat" - jakoś powiedziała celebrytka.  - Nie wychowujemy naszej córeczki na wymuskaną lalunię, trzymaną pod kloszem. uczę córkę zdrowego, pogodnego dystansu do samej siebie i rzeczywistości".

Katarzyna Skrzynecka była zaręczona z Feridem Lakhdarem, z którym rozstała się w 2002 roku.  Była żoną komisarza Komendy Głównej Policji w Warszawie, Zbigniewa Urbańskiego. W 2006 para się rozstała. Od 2007 jest w związku z Marcinem Łopuckim  mistrzem Polski oraz mistrzem Europy w fitnessie, którego poślubiła 19 czerwca 2009. W 2011 roku narodziła się córka Alikia Ilia.

Katarzyna Skrzynecka i jej rodzina

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Katarzyna Skrzynecka udostępniła przepis dietycznej zupki dyniowej. Kasia Skrzynecka – polska aktorka, piosenkarka, kompozytorka, prezenterka telewizyjna zawsze wygląda przepięknie. Ona ma idealną figurę. Oczywiście, aby mieć dobry wygląd musisz zawsze nad sobą pracować, co właśnie i robi Katarzyna. Ale w dodatek do tego wszystkiego aktorka uważa, że nie można zawsze w czymś sobie ograniczać, i przepisy dietyczne mogą też być bardzo smaczne. Tak więc, jednym takim przepisem Skrzynecka postanowiła podzielić się ze swoimi ulubionymi fanami. Przepis jej dyniowej zupki.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com