Polska aktorka Anna Korcz niezadługo będzie babcią. Tą szczęśliwą wiadomość Korcz nie może już długo trzymać w tajemnicy i podzieliła się nawet tym, jakie będzie imie u dziecka.

"Będę miała wnuka" - zdradziła i dodała, że będzie miał na imię Franek. - "Spełni się też marzenie mojego Jaśka, który od dawna nie może się doczekać, by zostać wujkiem".

„Wstydziłam i bałam się tego, co mnie spotkało” – Kasia Dziurska szczerze o swoim stanie zdrowia. Co jej dolega?

Anna Korcz ze swoją córką

Aktorka jest mamą dwóch dorosłych córek i dziesięcioletniego syna. Właśnie starsza córka Ania sama podzieliła się zdjęciem w Instagram i miło podziękowała wszytkim za skierowane do niej gratulacje dotyczące ciąży i urodzin:

Popularne wiadomości teraz

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Starsza córka Anny Korcz - Ania Korcz

"Ciężko wszystkim odpisać osobiście, ale się staram!! Nie podejrzewałam, że dostanę od Was tyle gratulacji oraz życzeń urodzinowych. Mimo, że z wieloma z Wami się nie znam, ciepło jakie od Was płynie jest niesamowite! Bardzo dziękujemy całą naszą Trójeczką. Liczymy na pozytywne myśli i trzymanie kciuków bo nie ukrywam, że mimo bycia najstarszą z Rodzeństwa i niby „jakiejś” wiedzy, to ta sytuacja jest z goła inna"

Adrian i Ilona z „Rolnik szuka żony” są parą! Czy wkrótce będzie ślub?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak modelka Joanna Krupa pokazała pokój swoje córeczki. Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa po urodzeniu córki, które się wydarzyło na początku listopada, nie przestała aktywnie udostępniać swoje zdjęcia z sieciach społecznościowych. Mimo tego, ona nie boje się pokazywać świeże kadry swojej córki Asha-Leigh Nunes. Na ten raz celebrytka zdecydowała się na prezentację pokoika swojego aniołka. Jest on wykonany na różowo w połączeniu z białym. Nie brakuje też zabawek.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com