Polska aktorka Anna Korcz niezadługo będzie babcią. Tą szczęśliwą wiadomość Korcz nie może już długo trzymać w tajemnicy i podzieliła się nawet tym, jakie będzie imie u dziecka.

"Będę miała wnuka" - zdradziła i dodała, że będzie miał na imię Franek. - "Spełni się też marzenie mojego Jaśka, który od dawna nie może się doczekać, by zostać wujkiem".

„Wstydziłam i bałam się tego, co mnie spotkało” – Kasia Dziurska szczerze o swoim stanie zdrowia. Co jej dolega?

Anna Korcz ze swoją córką

Aktorka jest mamą dwóch dorosłych córek i dziesięcioletniego syna. Właśnie starsza córka Ania sama podzieliła się zdjęciem w Instagram i miło podziękowała wszytkim za skierowane do niej gratulacje dotyczące ciąży i urodzin:

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Starsza córka Anny Korcz - Ania Korcz

"Ciężko wszystkim odpisać osobiście, ale się staram!! Nie podejrzewałam, że dostanę od Was tyle gratulacji oraz życzeń urodzinowych. Mimo, że z wieloma z Wami się nie znam, ciepło jakie od Was płynie jest niesamowite! Bardzo dziękujemy całą naszą Trójeczką. Liczymy na pozytywne myśli i trzymanie kciuków bo nie ukrywam, że mimo bycia najstarszą z Rodzeństwa i niby „jakiejś” wiedzy, to ta sytuacja jest z goła inna"

Adrian i Ilona z „Rolnik szuka żony” są parą! Czy wkrótce będzie ślub?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak modelka Joanna Krupa pokazała pokój swoje córeczki. Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa po urodzeniu córki, które się wydarzyło na początku listopada, nie przestała aktywnie udostępniać swoje zdjęcia z sieciach społecznościowych. Mimo tego, ona nie boje się pokazywać świeże kadry swojej córki Asha-Leigh Nunes. Na ten raz celebrytka zdecydowała się na prezentację pokoika swojego aniołka. Jest on wykonany na różowo w połączeniu z białym. Nie brakuje też zabawek.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com