„Rolnik szuka żony” to program, w którym samotni rolnicy i rolniczki szukają miłości, by nie iść przez życie samemu. Oczywiście, nie zawsze uda się, by faktycznie między uczestniczkami coś zaiskrzyło, ale jest kilka par, które znalazły miłość i po dziś dzień są bardzo szczęśliwi.

Maciek i Oliwia z „Love Island” rozstali się. Jaka była przyczyna zerwania?

Do grona szczęśliwców, którzy odnaleźli swoje drugie połówki dołączyli Adrian i Ilona z 6. edycji programu, co było niemałym zaskoczeniem dla widzów show. Adrian bowiem wydawał się bardzo skryty i cichy, więc wszyscy przypuszczali, że w finale chłopak wybierze rozgadaną Agatę z Wrocławia. Jednak stało się zupełnie odwrotnie i Adrian wybrał równie cichą, ale też niedostępną Ilonę, którą to rolnik poznał później, niż pozostałe dziewczyny. Widocznie była to miłość od pierwszego wejrzenia.

MARTA MANOWSKA relaksuje się w górach

O tym, że Adrian i Ilona są razem, dowiedzieliśmy się z profilu dziewczyny na Instagramie, na którym to dodaje wspólne zdjęcia z ukochanym. Para ewidentnie wygląda na szczęśliwych, więc mamy nadzieję, że ich sielanka będzie już trwać na zawsze.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Jak oceniacie tę parę?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com