„Rolnik szuka żony” to program, w którym samotni rolnicy i rolniczki szukają miłości, by nie iść przez życie samemu. Oczywiście, nie zawsze uda się, by faktycznie między uczestniczkami coś zaiskrzyło, ale jest kilka par, które znalazły miłość i po dziś dzień są bardzo szczęśliwi.

Maciek i Oliwia z „Love Island” rozstali się. Jaka była przyczyna zerwania?

Do grona szczęśliwców, którzy odnaleźli swoje drugie połówki dołączyli Adrian i Ilona z 6. edycji programu, co było niemałym zaskoczeniem dla widzów show. Adrian bowiem wydawał się bardzo skryty i cichy, więc wszyscy przypuszczali, że w finale chłopak wybierze rozgadaną Agatę z Wrocławia. Jednak stało się zupełnie odwrotnie i Adrian wybrał równie cichą, ale też niedostępną Ilonę, którą to rolnik poznał później, niż pozostałe dziewczyny. Widocznie była to miłość od pierwszego wejrzenia.

MARTA MANOWSKA relaksuje się w górach

O tym, że Adrian i Ilona są razem, dowiedzieliśmy się z profilu dziewczyny na Instagramie, na którym to dodaje wspólne zdjęcia z ukochanym. Para ewidentnie wygląda na szczęśliwych, więc mamy nadzieję, że ich sielanka będzie już trwać na zawsze.

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Jak oceniacie tę parę?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com