„Love Island” to program, w którym samotne osoby szukały swoich drugich połówek. Jedną z par, która powstała w show, tworzyli Maciek i Oliwia.

Wiemy, jakie będą najpopularniejsze imiona dla dzieci w 2020 roku!

Mężczyzna już w programie podarował wybrance piękny pierścionek na znak swego oddania. Biżuteria nie była zobowiązująca, ale bardzo ważna dla obojga. Oliwia nie nosiła go na palcu, a zawieszonego na łańcuszku, by jednak wciąż o nim pamiętać.

Jednak niedawno doszły do mediów głosy, że pierścionek wręczony Oliwii, należał poprzednio do byłej narzeczonej Macieja...  Oliwia nie zdążyła nawet skomentować tej plotki, a Maciek już powiadomił swoich fanów, że ich związek rozpadł się, przy czym jeszcze kilkanaście godzin wcześniej, wrzucał z dziewczyną wspólne InstaStory, na których wyglądali na szczęśliwych.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Czarek Jóźwik szuka nowej miłości na Tinderze!

Co się stało? Maciek co prawda wrzucił na swoje media społecznościowe informacje, wyjaśniającą, że rozstał się z Oliwią, głównie z jego powodu, jednocześnie przyznając, że Oliwia jest wspaniałą kobietą. Jednak nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się między nimi.

Być może Oliwia dowiedziała się o przeszłości pierścionka?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com