„Love Island” to program, w którym samotne osoby szukały swoich drugich połówek. Jedną z par, która powstała w show, tworzyli Maciek i Oliwia.

Wiemy, jakie będą najpopularniejsze imiona dla dzieci w 2020 roku!

Mężczyzna już w programie podarował wybrance piękny pierścionek na znak swego oddania. Biżuteria nie była zobowiązująca, ale bardzo ważna dla obojga. Oliwia nie nosiła go na palcu, a zawieszonego na łańcuszku, by jednak wciąż o nim pamiętać.

Jednak niedawno doszły do mediów głosy, że pierścionek wręczony Oliwii, należał poprzednio do byłej narzeczonej Macieja...  Oliwia nie zdążyła nawet skomentować tej plotki, a Maciek już powiadomił swoich fanów, że ich związek rozpadł się, przy czym jeszcze kilkanaście godzin wcześniej, wrzucał z dziewczyną wspólne InstaStory, na których wyglądali na szczęśliwych.

Popularne wiadomości teraz

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Czarek Jóźwik szuka nowej miłości na Tinderze!

Co się stało? Maciek co prawda wrzucił na swoje media społecznościowe informacje, wyjaśniającą, że rozstał się z Oliwią, głównie z jego powodu, jednocześnie przyznając, że Oliwia jest wspaniałą kobietą. Jednak nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się między nimi.

Być może Oliwia dowiedziała się o przeszłości pierścionka?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com