Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa po urodzeniu córki, które się wydarzyło na początku listopada, nie przestała aktywnie udostępniać swoje zdjęcia z sieciach społecznościowych. Mimo tego, ona nie boje się pokazywać świeże kadry swojej córki Asha-Leigh Nunes. Na ten raz celebrytka zdecydowała się na prezentację pokoika swojego aniołka. Jest on wykonany na różowo w połączeniu z białym. Nie brakuje też zabawek. 

Joanna Krupa pokazała pokój dziecka
 

"Chiałam urządzić pokój dziecka w stylu księżniczki, ale bez przesady i tandety. Jest bardzo przytulny, ale przy tym elegancki - upowrzechniła Joanna Krupa. 

Poska tancerka Izabela Janachowska spróbowała nową dietę. Wygląda super!

Różowy kolor najbardziej kojarzy się z dziewczynkami, dlatego dla Joanny nie trudno było zdecydować się na to jak będzie pomalowany pomieszczenie. 

Popularne wiadomości teraz

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Także modelka nie ukrywa tego, że w wychowaniu dziecka jej pomaga pielęgniarka. 

"Przez kilka tygodni, od powrotu do szpitala, mieszkałą u nas nocna pielęgniarka. Była darem niebios, dzieki czemu moje życie nie było tak gorączkowe i wysypiałam się w nocy, gdy odpoczywałam po porodzie. W ciągu dnia mogłam więc w pełni poświęcać uwagę mojemu aniołkowi" 

Ewelina Lisowska wstawiła do sieci swoje naturalne zdjęcie. Jaki był tego skutek?

Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa

Bardzo dobrze widać, że Joanna jest nadzwyczajnie szczęśliwa, bo nie każda matka może sobie pozwolić na taki pokoj dla swojej córenki. 

Wcześniej pisaliśmy o jak Joanna Krupa po urodzeniu córki wyszła w świat. Joanna Krupa na początku listopada została matką. Na swiat urodziła się córka Ashą-Leigh Presley. Kiedy amerykańska modelka była w ciąży, uważnie monitorowała siebie i pracowała dla «Top Model». Ale nawet 2 tygodnie po porodzie Krupa zdecydowala nie siedzieć w domu i ciągle być przy swoim dziecku. Niedawno została zauważona w jednym z hollywodzkich barów o nazwie Avalon Hollywood.

Zobacz więcej na kolezanka.com