Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa po urodzeniu córki, które się wydarzyło na początku listopada, nie przestała aktywnie udostępniać swoje zdjęcia z sieciach społecznościowych. Mimo tego, ona nie boje się pokazywać świeże kadry swojej córki Asha-Leigh Nunes. Na ten raz celebrytka zdecydowała się na prezentację pokoika swojego aniołka. Jest on wykonany na różowo w połączeniu z białym. Nie brakuje też zabawek. 

Joanna Krupa pokazała pokój dziecka
 

"Chiałam urządzić pokój dziecka w stylu księżniczki, ale bez przesady i tandety. Jest bardzo przytulny, ale przy tym elegancki - upowrzechniła Joanna Krupa. 

Poska tancerka Izabela Janachowska spróbowała nową dietę. Wygląda super!

Różowy kolor najbardziej kojarzy się z dziewczynkami, dlatego dla Joanny nie trudno było zdecydować się na to jak będzie pomalowany pomieszczenie. 

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Ola nie reagowała na wybryki teściowej, ale tego dnia przesadziła. Nie mogła już tego znieść i opuściła dom"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

Także modelka nie ukrywa tego, że w wychowaniu dziecka jej pomaga pielęgniarka. 

"Przez kilka tygodni, od powrotu do szpitala, mieszkałą u nas nocna pielęgniarka. Była darem niebios, dzieki czemu moje życie nie było tak gorączkowe i wysypiałam się w nocy, gdy odpoczywałam po porodzie. W ciągu dnia mogłam więc w pełni poświęcać uwagę mojemu aniołkowi" 

Ewelina Lisowska wstawiła do sieci swoje naturalne zdjęcie. Jaki był tego skutek?

Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa

Bardzo dobrze widać, że Joanna jest nadzwyczajnie szczęśliwa, bo nie każda matka może sobie pozwolić na taki pokoj dla swojej córenki. 

Wcześniej pisaliśmy o jak Joanna Krupa po urodzeniu córki wyszła w świat. Joanna Krupa na początku listopada została matką. Na swiat urodziła się córka Ashą-Leigh Presley. Kiedy amerykańska modelka była w ciąży, uważnie monitorowała siebie i pracowała dla «Top Model». Ale nawet 2 tygodnie po porodzie Krupa zdecydowala nie siedzieć w domu i ciągle być przy swoim dziecku. Niedawno została zauważona w jednym z hollywodzkich barów o nazwie Avalon Hollywood.

Zobacz więcej na kolezanka.com