Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa po urodzeniu córki, które się wydarzyło na początku listopada, nie przestała aktywnie udostępniać swoje zdjęcia z sieciach społecznościowych. Mimo tego, ona nie boje się pokazywać świeże kadry swojej córki Asha-Leigh Nunes. Na ten raz celebrytka zdecydowała się na prezentację pokoika swojego aniołka. Jest on wykonany na różowo w połączeniu z białym. Nie brakuje też zabawek. 

Joanna Krupa pokazała pokój dziecka
 

"Chiałam urządzić pokój dziecka w stylu księżniczki, ale bez przesady i tandety. Jest bardzo przytulny, ale przy tym elegancki - upowrzechniła Joanna Krupa. 

Poska tancerka Izabela Janachowska spróbowała nową dietę. Wygląda super!

Różowy kolor najbardziej kojarzy się z dziewczynkami, dlatego dla Joanny nie trudno było zdecydować się na to jak będzie pomalowany pomieszczenie. 

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Także modelka nie ukrywa tego, że w wychowaniu dziecka jej pomaga pielęgniarka. 

"Przez kilka tygodni, od powrotu do szpitala, mieszkałą u nas nocna pielęgniarka. Była darem niebios, dzieki czemu moje życie nie było tak gorączkowe i wysypiałam się w nocy, gdy odpoczywałam po porodzie. W ciągu dnia mogłam więc w pełni poświęcać uwagę mojemu aniołkowi" 

Ewelina Lisowska wstawiła do sieci swoje naturalne zdjęcie. Jaki był tego skutek?

Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa

Bardzo dobrze widać, że Joanna jest nadzwyczajnie szczęśliwa, bo nie każda matka może sobie pozwolić na taki pokoj dla swojej córenki. 

Wcześniej pisaliśmy o jak Joanna Krupa po urodzeniu córki wyszła w świat. Joanna Krupa na początku listopada została matką. Na swiat urodziła się córka Ashą-Leigh Presley. Kiedy amerykańska modelka była w ciąży, uważnie monitorowała siebie i pracowała dla «Top Model». Ale nawet 2 tygodnie po porodzie Krupa zdecydowala nie siedzieć w domu i ciągle być przy swoim dziecku. Niedawno została zauważona w jednym z hollywodzkich barów o nazwie Avalon Hollywood.

Zobacz więcej na kolezanka.com