Joanna Krupa wyszła w świat po 2 tygoniach urodzenia swojej córki.

Amerykańska modelka Joanna Krupa

Joanna Krupa na początku listopada została matką. Na swiat urodziła się córka Ashą-Leigh Presley. Kiedy amerykańska modelka była w ciąży, uważnie monitorowała siebie i pracowała dla «Top Model». Ale nawet 2 tygodnie po porodzie Krupa zdecydowala nie siedzieć w domu i ciągle być przy swoim dziecku. Niedawno została zauważona w jednym z hollywodzkich barów o nazwie Avalon Hollywood. Wygląda na to, że postanowiła zorganizować prawdziwą imprezę, ale konkretnie jaką. Modelka właśnie postanowiła spotkać się z...mamami. Na wyjście Joanna wybrała sukienkę z małym dekoltem, która została uzupełniona eleganckimi szpilkami.

Wiemy, ile Kinga Duda będzie zarabiać w pierwszej pracy! Nie jest to średnia krajowa...

Nawiasem mówiąc, Joanna Krupa urodziła dziewczynkę 2 września 2019 r. Został jej ojcem Douglas Nunes - biznesmam, którego Joanna poznała na spacerze z psami. Slub para wzięła 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie. Miesiąc przed tą ceremonią wzięli ślub cywilny, jednak nie w Polsce, a w Stanach Zjednoczonych.  Wcześniej, przez dziesięć lat, modelka była związana z Romainem Zago. 

Popularne wiadomości teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Modelka Joanna Krupa ze swoim mążem Douglas Nunes

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa urodziła dziecko

Radosław Majdan z synami bierze udział w biegu charytatywnym!

Dla Joanny Krupy i jej męża ostatnie dziewięć miesięcy były magicznym czasem oczekiwania wymarzonej córeczki. Na Instagramie modelka chwaliła się swoim uroczym ciążowym brzuchem, by móc wspólnie z fanami przeżywać te szczęśliwe dla niej chwile. Termin porodu ustalony był na 4. Listopada, jednak córeczka Joanny szybciej przyszła na świat, bo 2. Listopada o godzinie 17. 50, jak podaje sama świeżo upieczona mama.

Zobacz więcej na kolezanka.com