Większość kobiet po urodzeniu dziecka mają zbędne kilogramy. Musi minąć jakiś czas, aby  ciało przyszło do normy. Polskie gwiazdy nie wyjątek. Tak, była tancerka Izabela Janachowska podzieliła się swoją efektywną dietą, która przywróciła jej do idealnej sylwetki i która pomogła jej zdobyć pożądane wyniki. Jest to dieta dr. Dąbrowskiej (doktorka która od lat dziwięćdziesiątych rozwija dietę warzywno-owocową). Polega na tym, że oczyszczamy swój organizm od toksynów za pomocom warzyw i owoców. Janachowska przyznaje się, że takie żywienie nie było dla niej proste: 

Polska aktorka Maja Bohosiewicz obchodziła urodziny z ręcznikiem na głowie

"Ja jestem taką osoba, która lubi sobie pojeść, ale właśnie  po raz pierwszy z życiu zdecydowałam się spróbować diety, zrobić coś dla swojego organizmu i trochę go obciążyć od mięsa i od masy słodyczy, które kocham i spożywam w dużych ilościach"- powiedziała Izabela. - Chciałam pomóc swojemu organizmowi i mam nadzieję, że będą dobre efekty".

Izabela Janachowska

Michał Szpak w końcu zdecydował się, gdzie wystąpi na Sylwestra

Popularne wiadomości teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Ze zdjęć z Instagram tancerki widać, że siły i czas są zużyte nie na próżno. Celebrytka wygląda przecudownie!

Prezenterka telewizyjna Izabela Janachowska

Była tancerka Izabela Janachowska

Wcześniej pisaliśmy o całej prawdy o herbatach. Jedni ją kochają, a drudzy w ogóle nie czują potrzeby, by ją pić. Już w wieku dziecięcym poznajemy smak herbaty, ale wraz z wiekiem poszukujemy różnych jej smaków dla urozmaicenia diety. Producenci więc dbają o nas i obecnie mamy ogromny wybór herbat na rynku, począwszy od białej, a kończąc na czarnej. Duży rozrzut, prawda?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com