Maja Bohosiewicz jest jedną z tych popularnych celebrytek, która szczególnie nie lubi aktywnie dzielić się swoimi sukcesami, rodziną, ciałem itp. Oczywiście jest całkowicie zajęta karierą aktorską, ale jednocześnie poświęca dużo czasu mężowi i dwójce dzieci. 20 listopada aktorka świętowała swoje urodziny, miała 29 lat. Dziewczyna postanowiła oczywiście świętować swój dzień z rodziną.

Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i inne gwiazdy, które stworzyli własną markę

Ze swoim ukochanym poleciała do Izraela. Na ten raz w Instastories podzieliła się zdjęciem, gdzie miała na sobie jedynie szlafrok i ręcznik na głowie. W dłoni trzymała butelkę drogiego szampana i wyglądała naprawdę seksownie. Widać, że urodziny przebiegły cudownie.

Maja Bohosiewicz na wakacjach w Israel

Polska aktorka Maja Bohosiewicz

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Demi Lovato zaintrygowała swoim nowym zdjęciem

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała swoją garderobę.Większość polskich gwiazd lubią pokazywać swoja garderobę. Robią akcent na to jakie mają rzeczy od znanych brendów czy projektantów, pokazują przede wszytskim ilość i oczywiście porządek. Jakby konkurują z innymi gwiazdami, kto z nich mają lepszą szafę. Zazwyczaj rozmiar jednej takie szafy celebrytów podobny do rozmiaru zwyklej kawalerki. 

Zobacz więcej na kolezanka.com