Maja Bohosiewicz jest jedną z tych popularnych celebrytek, która szczególnie nie lubi aktywnie dzielić się swoimi sukcesami, rodziną, ciałem itp. Oczywiście jest całkowicie zajęta karierą aktorską, ale jednocześnie poświęca dużo czasu mężowi i dwójce dzieci. 20 listopada aktorka świętowała swoje urodziny, miała 29 lat. Dziewczyna postanowiła oczywiście świętować swój dzień z rodziną.

Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i inne gwiazdy, które stworzyli własną markę

Ze swoim ukochanym poleciała do Izraela. Na ten raz w Instastories podzieliła się zdjęciem, gdzie miała na sobie jedynie szlafrok i ręcznik na głowie. W dłoni trzymała butelkę drogiego szampana i wyglądała naprawdę seksownie. Widać, że urodziny przebiegły cudownie.

Maja Bohosiewicz na wakacjach w Israel

Polska aktorka Maja Bohosiewicz

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Demi Lovato zaintrygowała swoim nowym zdjęciem

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała swoją garderobę.Większość polskich gwiazd lubią pokazywać swoja garderobę. Robią akcent na to jakie mają rzeczy od znanych brendów czy projektantów, pokazują przede wszytskim ilość i oczywiście porządek. Jakby konkurują z innymi gwiazdami, kto z nich mają lepszą szafę. Zazwyczaj rozmiar jednej takie szafy celebrytów podobny do rozmiaru zwyklej kawalerki. 

Zobacz więcej na kolezanka.com