Większość polskich gwiazd lubią pokazywać swoja garderobę. Robią akcent na to jakie mają rzeczy od znanych brendów czy projektantów, pokazują przede wszytskim ilość i oczywiście porządek. Jakby konkurują z innymi gwiazdami, kto z nich mają lepszą szafę. Zazwyczaj rozmiar jednej takie szafy celebrytów podobny do rozmiaru zwyklej kawalerki. 

Spódnice do kostek - jak nosić ten hit sezonu?

W tym momencie polska tancerka Agnieszka Kaczor zdecydowała się też pokazać swoją garderobę. Od niedawna ona sprzedała wszystkie nie potrzebne rzeczy i otworzyła ciekawy świat swoje szafy. 

Agnieszka Kaczor i jej garderoba

"Jesteśmy właśnie w mojej garderobie, a raczej w starej garderobie. Jest to garderoba, która jest w domu mojej mamy, ale to właśnie tutaj trzymam większość swoich ciuchów, zanim przeprowadzimy się do nowego domu. I jak widzicie, tego tutaj jest naprawde dużo i nie zamierzam do swojej pięknej garderoby zabierać wszystkiego, zwłaszcza że większości tak naprawdę nie noszę. Dlatego dzisiaj postanowiłam tu przyjechać, wszystko przejrzeć, posortować i zdecydować, co ja będę jeszcze nosić, a co jest mi komletnie niepotrzebne" - powiedziała Agnieszka Kaczor. 

Popularne wiadomości teraz

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Polska tancerka Agnieszka Kaczor

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak nosić stylowo kowbojówki. Kowbojki opanowały wszystkie sieciówki, ale kobietom wciąż trudno się do nich przekonać. Kojarzą się nam one raczej z przebraniem za kowboja niż jako stylowy element naszej stylizacji. Czas to zmienić! Fashionistki pokazują, że nie warto rezygnować z tego trendu. Niski obcas sprawia, że buty są wygodniejsze niż szpilki, a mimo to, dodajemy sobie kilktu centymetrów, warto o tym pamiętać.

Zobacz więcej na kolezanka.com