Amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, muzyk, aktorka Demi Lovato udostępniła swój post w Instagram, z wyraźnym ciążowym brzuszkiem. 

Amerykańska piosenkarka - Demi Lovato

"Fake or real? (Prawdziwy czy nie?)", - tak podpisała Demi swoje zaskakujące zdjęcie.

Lady Gaga znów jest singielką!

Dodając do tego emotki symbolizujące kobietę w ciąży i roześmianą twarz. Chcesz prawdy? Piosenkarka absolutnie nie jest w ciąży. Aktorka pseudo-ciążę zaprezentowała do roli w serialu  Will and Grace. Wszystko okazało się niezgodne z oczekiwaniami. Ale kto wie, może w najbliższej przyszłości pseudo-ciąża będzie prawdziwą.

Popularne wiadomości teraz

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Szczęśliwe zdjęcie: Marina Łuchenko Szczęsna udostępniła swoje rodzinne zdjęcie

Wcześniej 27-letnia piosenkarka podzieliła się współnym zdjęciem ze swoim nowym chłopakiem Austinem Wilsonem. Austin Gaetano Wilson jest profesjonalnym modelem. Na razie mieszka w Los Angeles. Zdjęcie ze swoją nowa miłością Demi podpisała słowem "moje" i ikonką serca.

Demi Lovato i jej chłopak Austin Wilson

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Patryk Grudowicz i Marcelina Zawadzka pojawili się razem na gali. Ostatnio Patryk Grudowicz powiedział, że w końcu ostatetcznie rozstał się z Kasią Szklarczyk. Zwycięzca Top Model 6 od niedawna opublikował post, w którym poinformował, że miłosna bajeczka z Kasią skończyła się i niestety ich ścieżki się rozeszły. Ale jednak chłopak podziekował za  czas, który spędził z dziewczyną.