Marina Łuczenko-Szczęsna w swoim Instagram podzieliła się zdjęciem rodziny, na którym ona stoi obok swojego męża Wojciecha Szczesnego - polskiego piłkarza. Ten trzyma na rękach małego synka, twarz którego nie jest pokazywana. 

Marina i Wojciech Szczęsny

"Family First. @wojciech.szczesny1 na 4 miejscu na karcie na czasie. Kto bym chciał taką bluzę?" - w taki sposób podpisała swoje zdjęcie piosenkarka. 

Na zdjęciu para wygląda szczęśliwe. Marina uśmiecha się, a Wojciech zabawnie komunikuje się ze swoim dzieckiem. Tutaj można śmiało zazdrościć i cieszyć się za nich.

Przypominamy, że Marina Łuczenko-Szczęsna -  polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i aktorka  ukraińskiego pochodzenia. Jeszcze w dzieciństwie wyjechała z rodzicami do Polski, gdzie na stałe zaczęłą mieszkać. Zbudowała tu świętną karierę muzyczną i zrobiła udane małżeństwo z polskim piłkarzem Wojciechem Szczęsnym. 

Popularne wiadomości teraz

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

"Nasz nowy dom" jednak zniknie z anteny? Informator Polsatu ujawnia wszystko

Katarzyna Dowbor wraca do kultowego programu? Sensacyjne wieści z decyzją

Stara matka napisała poruszający list do swoich dzieci. Tak przenikliwie, że aż boli

Marina Łuczenko-Szczęsna ze swoim mężem

Wczęśniej pisaliśmy jak Marina wydała nowy utwór.  Marina po dwuletniej przerwie wydała nowy singiel News. Tym razem wokalistka zaprosiła do współpracy rapera Kabe, a sam utwór utrzymywany jest w klimacie R’n’B. Przyznajemy, że w takim wydaniu jeszcze nie mieliśmy okazji jej usłyszeć. Singiel miał swoją premierę na niedzielnym spotkaniu z fanami, a teledysk do piosenki już dobę po publikacji na YouTubie trafił na szóste miejsce "Karty na czasie". Także komentarze pod piosenką są głównie pozytywne, więc można wysunąć wniosek, że utwór przypadła do gustu fanom artystki, która na co dzień jednak mierzy się ze sporym hejtem.

Zobacz wideo: 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com