Marina po dwuletniej przerwie wydała nowy singiel „News”. Tym razem wokalistka zaprosiła do współpracy rapera Kabe, a sam utwór utrzymywany jest w klimacie R’n’B. Przyznajemy, że w takim wydaniu jeszcze nie mieliśmy okazji jej usłyszeć.

Spektakularna metamorfoza Mariny! Wygląda zabójczo, czy śmiesznie?

Singiel miał swoją premierę na niedzielnym spotkaniu z fanami, a teledysk do piosenki już dobę po publikacji na YouTubie trafił na szóste miejsce "Karty na czasie". Także komentarze pod piosenką są głównie pozytywne, więc można wysunąć wniosek, że utwór przypadła do gustu fanom artystki, która na co dzień jednak mierzy się ze sporym hejtem.

Jednak właśnie to przykre doświadczenie zainspirowało wokalistkę do stworzenia tej piosenki. Marina sama przyznaje, że ona jest już przyzwyczajona do niepochlebnych komentarzy, bo od dziecka się z tym mierzyła, ale wie jednocześnie, jak hejt może być krzywdzący.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Roksana Węgiel na gali MTV Europe Music Awards

Mam na myśli w szczególności dzieci i ich rodziny, które jak ja i moi rodzice kiedyś, startują w różnych konkursach artystycznych, przeglądach piosenki, teatralnych i mimo że walczą o własne marzenia i robią dobre rzeczy, są narażani na taką wielką presję, mylące oceny zakłamujące rzeczywistość. W utworze "News" staję w obronie prawdy i walki o pasje z prawem do rzetelnej oceny wolnej od zakłamania i fałszywych intencji.” wyznała artystka.

Jeśli jeszcze nie słuchaliście nowego singla Mariny, zapraszamy do odsłuchania:

https://www.youtube.com/watch?v=cYNGlkH9vAo

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com