Nasze ulubione gwiazdy zawsze cieszą nas swoimi występami na święta. Sylwestr jest jednym z tych świąt, gdzie z wielką niecierpliwością czekamy na rozrywkowy program. Z kielichem szampana i mandarynkami, stoimy przed telewizoremi i słuchamy ulubione utwory muzyczne. W tym roku powrzechnie znany piosenkarz Michał Szpak zdecydował się, gdzie on będzie występować. Akurat zobaczymy go na jednej z lepszych sylwystrowych dyskotek w Polsce. Michał zawita do województwa śłąskiego i wykona swoje piosenki na Stadionie Śłąskim. Oprócz Szpaka oczywiśćie zagrają i inne gwiazdy, między innymi: DJ Bobo, zespół Feel, Sławomir, La Bouche, Captain Jack. Edycja odbędzie się w Telewizji Polsat. Prowadzącym imprezy będzie Krzysztof Ibisz. W tamtym roku na stadionie zgromadziło się powyżej 41 tys. osób. Wtedy Michał Szpak wykonał I'm So Excited z repertuaru The Pointer Sisters. Co nas czeka na ten raz, niezadługo o tym się dowiemy. 

Edyta Górniak flirtuje z instruktorem z „My Way” – coś z tego będzie?

Polski piosenkarz Michał Szpak

Nawiasem mówiąć, Michał Szpak - polski piosenkarz, wykonujący muzyke inspirowaną brzmieniem z lat. 80 i 90. Swoją popularność dostał, kiedy wystapił na talent show TVN X Factor. 

Michał Szpak

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Magda Gessler nie zasłużyła gwiazdkę Michelin. Magda Gessler znana jest z niewybrednych opinii na temat prowadzenia restauracji, w końcu sama jest w tym ekspertką. Okazuje się jednak, że nikt nie jest idealny- nawet nasza ukochana Madzia. Restauratorce znów nie udało się otrzymać najwyższego odznaczenia... Na czym wyłożyła się restauracja "U Fukiera"?

Rupert Grint potwierdza plotki o romansie Emmy Watson i Toma Feltona!

Zobacz więcej na kolezanka.com