Emma Waston to prawdziwa kobieta z klasą. Choć światową sławę zyskała jeszcze jako mała dziewczynka, za sprawą sagi o Harrym Potterze, aktorka zawsze stroniła od skandali. Dziś wielu uważa ją za jedną z najmądrzejszych i najbardziej szlachetnych gwiazd Hollywood. Emma stroni od tabloidó i wywiadów, co roztacza wokół niej aurę tajemniczości i pozostawia wiele domysłom i wyobraźni fanów. Jej domniemany romans z filmowym Draco Malfoy'em, granym przez przystojnego Toma Feltona, rozbudził wyobraźnię fanów. Żadne z nich jednak nigdy nie zdecydowało się na skomentowanie tych domysłów.

Cała prawda o życiu uczuciowym Emmy Watson!

Fot. @emmawatson

Rąbka tajemnicy zdecydował się za to uchylić... Rupert Grint, czyli filmowy Ron Weasley. Gwiazdor na łamach "Entertainment Tonight" wyznał, jakie relacje łączyły Emmę i Toma.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Fot. @t22felton

"O tak, widziałem (jak chodzili na randki - przyp. red.) Zawsze było coś między nimi, aż iskrzyło. Nie chcę tu nic sugerować... Ale byliśmy dzieciakami. To było jak podwórkowy romans"- powiedział.

Kaitlynn Carter zdradza szczegóły romansu z Miley Cyrus!

Fot. @emmawatson

Rupert wyraźnie zaprzeczył, jakoby Emmę i Toma nadal coś łączyło. Jednak fani sagi o Harrym Potterze w końcu poznali wyczekiwaną prawdę!

Ciekawe, jak wyglądał romans Emmy Watson z Tomem Feltonem? Pasowali do siebie?

 

Zobacz więcej na kolezanka.com