TVN w tym sezonie zaprezentowało publiczności program z Edytą Górniak w roli głównej. Jednak w produkcji „My Way” piosenkarka nie szuka gwiazd muzyki, nie trenuje nikogo wokalnie, a.. uczy się prowadzić samochód.

Szczere wyznanie Edyty Górniak- były mąż okradł ją tydzień przed ślubem!

Od początku wydawało się, że program może mieć problem z oglądalnością ze względu na jego dziwny charakter. Jednak Edyta Górniak to dość barwna osobowość naszego show- biznesu, więc po wystąpieniu w „Agnecie”, w którym wywołała zainteresowanie swoją osobą, dyrektor telewizji TVN stwierdził, że warto z niej stworzyć gwiazdę telewizji na miarę Małgosi Rozenek.

Edyta Górniak wygrała sądową bitwę z byłymi teściami

Jednak program okazał się totalną klapą. Widzowie są zażenowani infantylną postawą Edyty i wręcz totalnie zmienili o niej zdanie. Oglądalność ma podnieść jednak flirt Edyty z instruktorem Dawidem

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Instruktor ponoć nigdy nie słyszał twórczości Górniak, ani nie wiedział jak wygląda, co wydaje się dość dziwne i nieprawdopodobne. Jednak okazuje się, że tym prawdopodobnie zyskał sympatię wokalistki. Dodatkowo, instruktor próbował zaimponować divie swoim zainteresowaniem jogą, którą kocha Edyta.  Ponoć Górniak wręcz zaprosiła mężczyznę na wspólny trening.

Myślicie, że ten flirt jest całkowicie wyreżyserowany, czy jednak prawdziwy?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com