Od niedawna stało wiadomo, że Anna i Robert Lewandowski zostaną rodzicami po raz drugi. Trenerka jest na czwartym miesiącu ciąży! Ona nie ukrywa swój stan wraz z radościami, które odczuwa. Jeszcze do tego dzieli się informacją, jak w takim stanie utrzymywać sportową formę i wyglądać zawsze pięknie. Przyjaciółka celebrytki na łamach magazynu Flesz zdradziła, jakiej płci będzie dziecko. I ciekawe, to chłopiec czy dziewczynka? Jak podaje informacje magazyn Flesh, na świat pojawi się kolejna córeczka! 

Anna i Robert Lewandowski

Marcelina Zawadzka pokazała sie bez makijażu

"Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki" – powiedziała "Fleszowi" znajoma sportsmenki.

Sama rodzina Lewandowskich na ten temat nic nie komentowała, możliwe że wkrótce Ania coś powie na ten temat.

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Jak Marina zwraca się do Wojtka Szczęsnego, gdy są sami? Wiemy wszystko!

Anna Lewandowska ze swoim mężem i córką

Anna Lewandowska  - polska sportsmenka. Mąż Robert lewandowski - polski piłkarz. Mają córke Klarę, która urodziła się 4 maja 2017 roku. 

Szczęśliwa rodzina Lewandowskich

Wczesniej pisaliśmy o tym, jak Ania Lewandowska jest w ciąży. Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najgorętszych par polskiego show biznesu. Piłkarz i trenerka fitness poznali się 12 lat temu, a poznali w 2013 roku. 4 lata później doczekali się pierwszej córeczki- Klary. Pierwsza ciąża Anny była niezwykle medialna, kobieta chętnie dzieliła się doświadczeniami i poradami dla młodych mam.

Nowa książka od Anny Lewandowskiej! Szczegółowo czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com