Minęło około sześć miesięcy od rozpadu Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Od tego czasu dawni kochankowie rzadko pojawiali się publicznie w społeczeństwie innych i nie komentowali ich związku, ale wiadomo, że ze względu na córkę byli w stanie zgodzić się na równy udział w wychowaniu dziecka. Pochodząca z czelabińskiego regionu Rosji Irina, która wcześniej poznała piłkarza Cristiano Ronaldo, była w romantycznym związku z Bradleyem od 2015 roku. Leia urodziła się 21 marca 2017 r. A w czerwcu 2019 roku stało się wiadomo, że para rozpadła się - wśród plotek o romansie Coopera z piosenkarką Lady Gaga.

Justin Timberlake był zauważony z nową dziewczyną

Iryna Shayk za spacerze ze swoja córką

Rosyjska modelka Iryna Shayk

Iryna Shayk na spacerze z córka

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Księżna Kate w kolejnej ciąży? Pałac podał mediom wymowne oświadczenie.

Kariera modelki dla Iriny rozpoczęła się od zwycięstwa w czelabińskim konkursie piękności „Supermodelka 2004”. Od 2005 roku rozpoczęła pracę jako model w Europie, a następnie w USA. Była twarzą marek Armani Exchange, Guess, Intimissimi, Beach Bunny, Givenchy & Givenchy, Jeans, Agua Bendita, Linda Farrow, Blumarine. Wśród projektantów najlepszymi przyjaciółmi Shake'a są Donatella Versace i Ricardo Tisci.

Wcześniej pisaliśmy o tym, kim jest Sandra Dorsz. 25 listopada odbył się wielki final Top Model. Zostań modelką. Wśród finalistów okazała się Sandra Dorsz, która zajęła czwarte miejsce. Sam finał wygrał Dawia Woskanian. Sprawdź, kim jest ta piękna modelka Sandra Dorsz? Młoda, utalentowana modelka spodobała się jurorom swoją spektakularną uroda i zmysłowością. Sandra Dorsz jest Miss Wielkopolski Nastolatek 2017. Szczegóły czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com