Minęło około sześć miesięcy od rozpadu Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Od tego czasu dawni kochankowie rzadko pojawiali się publicznie w społeczeństwie innych i nie komentowali ich związku, ale wiadomo, że ze względu na córkę byli w stanie zgodzić się na równy udział w wychowaniu dziecka. Pochodząca z czelabińskiego regionu Rosji Irina, która wcześniej poznała piłkarza Cristiano Ronaldo, była w romantycznym związku z Bradleyem od 2015 roku. Leia urodziła się 21 marca 2017 r. A w czerwcu 2019 roku stało się wiadomo, że para rozpadła się - wśród plotek o romansie Coopera z piosenkarką Lady Gaga.

Justin Timberlake był zauważony z nową dziewczyną

Iryna Shayk za spacerze ze swoja córką

Rosyjska modelka Iryna Shayk

Iryna Shayk na spacerze z córka

Popularne wiadomości teraz

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Oligarcha przywiózł żonę do szpitala położniczego, a po urodzeniu dziecka jej kierowca zawiózł ją nie do luksusowego domu, ale na dworzec kolejowy”

Księżna Kate w kolejnej ciąży? Pałac podał mediom wymowne oświadczenie.

Kariera modelki dla Iriny rozpoczęła się od zwycięstwa w czelabińskim konkursie piękności „Supermodelka 2004”. Od 2005 roku rozpoczęła pracę jako model w Europie, a następnie w USA. Była twarzą marek Armani Exchange, Guess, Intimissimi, Beach Bunny, Givenchy & Givenchy, Jeans, Agua Bendita, Linda Farrow, Blumarine. Wśród projektantów najlepszymi przyjaciółmi Shake'a są Donatella Versace i Ricardo Tisci.

Wcześniej pisaliśmy o tym, kim jest Sandra Dorsz. 25 listopada odbył się wielki final Top Model. Zostań modelką. Wśród finalistów okazała się Sandra Dorsz, która zajęła czwarte miejsce. Sam finał wygrał Dawia Woskanian. Sprawdź, kim jest ta piękna modelka Sandra Dorsz? Młoda, utalentowana modelka spodobała się jurorom swoją spektakularną uroda i zmysłowością. Sandra Dorsz jest Miss Wielkopolski Nastolatek 2017. Szczegóły czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com