Z reguły księżna Kate aktywnie angażuje się w różnego rodzaju akcje, imprezy i święta. Inteligentna i charyzmatyczna Kate zaraża swą dobrą energią wszystkich wokół, więc jej uczestnictwo zawsze cieszy zgromadzonych danego wydarzenia.

Również na ostatniej gali Tusk Conversation Awards 2019, księżna miała towarzyszyć księciu Williamowi. Jednak chwilę przed rozpoczęciem uroczystości, rzecznik prasowy rodziny królewskiej ogłosił, że niestety księżna nie pojawi się na gali.

Księżna nie jest już w stanie uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród z powodu dzieci. Wciąż jednak aktualne jest, że po południu spotka się z finalistami na herbacie w Pałacu Kensington. Książę weźmie udział w obu wydarzeniach.

Dziennikarz Greg Jones zadrwił z księżniczki Charlotte. Jak zareagowali na to Książę William i księżna Kate?

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Ta jednorazowa nieobecność Kate nikogo bardzo nie zdziwiła, ale gdy do mediów trafiło kolejne oświadczenie pałacu, nie można było powstrzymać się od plotek. Okazało się bowiem, że księżna nie będzie towarzyszyć Williamowi w wizycie na Bliskim Wschodzie.

Oczywiście, oficjalnych wytłumaczeń brakuje, ale Internauci sugerują, że księżna może być w ciąży. Być może Kate jest w pierwszym trymestrze ciąży, w którym jak wiadomo kobieta może odczuwać silne mdłości i ogólne złe samopoczucie. Także ten pierwszy okres stanu błogosławionego jest kluczowy, jeśli chodzi o rozwój płodu, więc zazwyczaj osoby publiczne ogłaszają ciąże dopiero w drugim trymestrze.

Radosne wieści od Kate Middleton!

Jednak to tylko spekulacje, na oficjalne wyjaśnienia wciąż czekamy.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com