Nie od dziś wiadomo, że księżna jest bardzo wrażliwą osobą. Bardzo martwi się o całą swoją rodzinę i przeżywa każde niepowodzenie, które dotyka jej bliskich. Mimo licznych obowiązków, które ciążą na jej barkach z powodu tytułu, rodzinę stawią zawsze na pierwszym miejscu.

Jednak tym razem, Kate ma powody do radości. Jej młodszy o pięć lat brat planuje powiększenie rodziny. Właśnie zaręczył się z pochodzącą z Francji Alizee Thevent, czym pochwalił się na swoim Instagramie. To znak, że brat Kate wychodzi na prostą i coraz lepiej się czuję. James chorował na depresję i nie ukrywał tego. W tym trudnym czasie, jego partnerka bardzo go wspierała. W ostatnim wywiadzie wyznał, że: "Depresja była dla mnie paraliżująca. Nie wychodziłem z łóżka. To było okropne. Ciągle czułem się niespokojny i miałem wyrzuty sumienia, że leżę w łóżku i nie robię kompletnie nic. Jednocześnie nie byłem w stanie pracować ani normalnie żyć".

Kate, jak każda kochająca siostra cieszy się dochodzeniem do zdrowia brata. Przypomnijmy, że depresja jest już dziś chorobą cywilizacyjną, cierpi na nią bardzo duża grupa osób. Może ona dotknąć każdego z nas bez względu na status społeczny. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, wybierz się do psychologa lub psychiatry zanim będzie za późno. Zawalcz o siebie.

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!