Amerykańskie aktorzy Justin Timberlake i Jessica Bil od wielu lat byli najsłyniejszą parą.  Oczywiście, w rodzinie czasami byli nieporozumienia, z których one się rozstawali się, a potem ponownie się zbiegali. Niemniej jednak przez 7 lat Justin był z Jessicą. Wkrótce para wzięła ślub i u nich narodziło się dziecko. I wydawało się, że nikt i nic innego nie było w stanie zerwać ich związku. Ale w realności nie tak wszystko cudownie.

Justin Timberlake i Alish Wainwright

Justin Timberlake rozstał się z żoną?

Amerykański piosenkarz Justin Timberlake rozstał się z Jessicą Biel?

Finał „Tańca z Gwiazdami” za nami. Znamy zwycięzcę!

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

W mediach pojawiły się pikantne zdjęcia Timberlake i nowej towarzyszącej aktorki Alishy Wainwright, która jest obecnie jego partnerką w filmie "Palmer". Koledzy spotkali się w barze w Nowym Orleanie, gdzie można było zauważyć zbyt przyjacielskie czułości. Alisha połozyła swoją rękę na jego kolano, a potem całkowicie złapała Justina za rękę i mocno go trzymała. Zauważono, że obrączki Justin nie miał. Na razie ani Timberlake, ani jego żona nic nie komentują na temat tych naglych zdjęć. 

Agnieszka Chylińska nazwała półfinalistę „Mam Talent” PALANTEM – zasłużył?

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak dziennikarz Greg Jones zadrwił z księżniczkę Charlotte. Greg James w swojej audycji dość nieprzychylnie wypowiedział się o księżniczce. Kilka tygodni później książęca para zaprosiła go na rozmowę. Książę William i księżna Kate Middleton w porównaniu do Księcia Harryego i Meghan Markle są niezwykle lubianą parą nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Społeczeństwo swoją sympatią darzą też urocze dzieci Kate i Williama, czyli sześcioletniego George'a, czteroletnią Charlotte oraz rocznego Louisa. Nic więc dziwnego, że zarówno prasa jak i media są bardzo przychylni wobec ich rodziny. Czytaj tu.