W zeszłym odcinku ze łzami w oczach z programem pożegnała się modelka Sandra Kubicka, przegrywając z Barbarą Kurdej- Szatan i Damianem Kordasem, którzy jednocześnie zdobyli szansę na finał programu.

„Taniec z Gwiazdami” – Gwiazdy zatańczyły ze swoimi bliskimi!

Obecność Basi w finale było przesądzone już niemal w pierwszym odcinku. Gwiazda telewizji wydawała się więc pewną zwyciężczynią, za to dojście do finału Damiana Kordasa, czyli młodego studenta weterynarii, który nie cieszy się tak dużą popularnością była bardzo zaskakująca. Choć przypominamy, że Damian wygrał jak dotąd zarówno „Masterchefa”, jak i „Agenta”, czyli wszystkie programy, w których brał udział.

W finałowym odcinku rywalizujące ze sobą pary zatańczyły po trzy układy taneczne. Najpierw gwiazdy miały się zaprezentować w choreografii, którą już tańczyli w programie, a w której czuli się najlepiej. Następnie uczestnicy zatańczyli do piosenek wykonywanych przez Michała Szpaka i Cleo, a na koniec tancerze mieli wykonać emocjonujący taniec w stylu show dance.

Jeden z uczestników rezygnuje z „Tańca z Gwiazdami”!

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zdecydowali się na romantyczną rumbę, przy której wspierał ich swym głosem mąż celebrytki - Rafał Szatan, który sam był uczestnikiem programu. Natomiast Damian Kordas postanowił ponownie zatańczyć paso doble, po którym wręczył Iwonie Pavlović obiecaną czarną bezę.

W drugiej rundzie Basi na parkiecie towarzyszył śpiew Michała Szpaka, a Damianowi – Cleo.

Ostatnim tańcem w stylu show dance Barbary Kurdej-Szatan była Dumka na dwa serca, natomiast Damian i Janja przygotowali emocjonujący układ do piosenki Nie opuszczaj mnie ze słowami Wojciecha Młynarskiego oraz utworu Ostatni Edyty Bartosiewicz.

Obie pary były komplementowane przez jury, a ich oceny były bardzo podobne, choć tylko za ostatnie wykonane choreografie, gwiazdy otrzymały maksymalną ilość punktów. Wydawało się więc, że taneczny poziom Basi i Damiana był bardzo wyrównany, więc wszystko zależało od głosów widzów.

Wnuczka Leszka Millera - Monika Miller straciła głos

Kryształowa Kula zgodnie z głosami widzów powędrowała do czarnego konia tej edycji, a więc do Damiana Kordasa i Janji Lesar! Warto dodać, że to pierwsza wygrana Janji, która jak dotąd dostawała najtrudniejszych uczestników i nigdy nie doszła ze swoim partnerem tak daleko.

"Ja nie wiem, co mam teraz powiedzieć. Nie byłem przygotowany do żadnej mowy pożegnalnej. Tobie Janju dziękuję, że znosiłaś moje marudzenie, że byłaś ze mną. Dziękuję jurorom za te wszystkie oceny. Basiu, jesteś wspaniałą tancerką. Uwielbiam cię" - powiedział wyraźnie wzruszony Damian.

Wygrał Wasz faworyt?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com