Najgorsze dla piosenkarza jest utrata głosu. To czym zarabiasz na życie i to co tak bardzo kochasz. Zła sytuacja zdarzyła się z wnuczką Leszka Millera - Moniką Miller, która prawdopodobnie zostanie poddana operacji. Występują problemy z więzadłami.

Lady Gaga znów jest singielką!

"Mam guzy na strunach głosowych - skomentowała Monika. -  Przyczyną są powikłania po odbytym krztuścu (inaczej kokluszu). Przepisano mi sterydy, leki antyhistaminowe oraz leki chroniące struny głosowe przed dalszym zniszczeniem. Jeżeli leczenie nie pomoże, konieczna będzie operacja i wycięcie guzów. Niestety, za bardzo ostatnio obciążałam struny głosowe i po nagraniu nowego kawałka będę musiała zrobić krótką przerwę od śpiewu. Zostaną mi tylko lekkie ćwiczenia wokalne"

Piosenkarka Monika Miller

Monika nie ukrywa, że ta sytuacja była dla niej okropnym problemem i oczywiście dziewczyna była zdenerwowana łzami.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Starszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan rozpoczyna miłosne podboje!

Popłakałam się. Ostatnio nabawiłam się dużo problemów związanych ze zdrowiem, ale najokropniejszą rzeczą zawsze będą dla mnie komplikacje gardła i strun głosowych. Nie ma nic gorszego - powiedziała piosenkarka. 

Wnuczka Leszka Millera - Minika Miller

Poza tym dziewczyna chciała wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami w roli piosenkarki. Niestety Monika musi zrobić przerwę, aby ulepszyć swoje zdrowie.

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak były premier wystąpi w Tańcy z gwiazdami. Monika Miller ostatnimi czasy coraz chętniej pojawia się w mediach. Wnuczka byłego premiera aktywnie rozwija swoją karierę, a niedawno została uczestniczką "Tańca z Gwiazdami". Występy wnuczki bacznie obserwuje Leszek Miller, prywatnie jej dziadek, który z wielką przyjemnością ogląda poczynania Moniki z widowni. 

Zobacz więcej na kolezanka.com