„Taniec z Gwiazdami” odkąd pojawił się w telewizji – od razu osiągnął wielki sukces. Z taneczną rywalizacją zetknęło się już setki gwiazd. Wiele z nich odnalazło w programie miłość, uzyskało piękną sylwetkę czy po prostu stali się bardziej popularni, dzięki czemu zawdzięczali wiele biznesowych projektów. W programie też nie brakuje kontrowersji i dramatów. Nowa edycja również bogata jest w takie smaczki.

„Taniec z Gwiazdami” – Gwiazdy zatańczyły ze swoimi bliskimi!

Jedną z par walczących o Kryształową KulęSandra Kubicka i Adam Adamonis. To niecodzienna sytuacja, w której tak naprawdę w jednej parze znalazły się dwie gwiazdy, bowiem Adamonis oprócz tego, że jest zawodowym tancerzem, to jest także aktorem. Mężczyzna jest najbardziej znany z serialu „Przyjaciółki”, czyli jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce. Z tego powodu wiele osób zarzucało produkcji, że jest to niesprawiedliwe. Wiele osób bardziej uważało Adama za gwiazdę, niż Sandrę, która jest polską modelką, ale głównie pracującą w Stanach Zjednoczonych.

Niepochlebne komentarze i zazdrość wobec pary wywołała prawdziwego pecha Sandrze i Adamowi. Już w trakcie jubileuszowego odcinka programu, poinformowano, że Adamonis nie wystąpi z powodu kontuzji. Jego miejsce jednak szybko zajął Wojciech Jeschke, który odtańczył z Sandrą układ wstępnie ćwiczony z Adamem. Wszyscy myśleli, że była to jednorazowa sytuacja. Niestety, kontuzja Adama Adamonisa okazała się poważniejsza i tancerz musi pożegnać się z programem, a jego miejsce już na stałe zajmie Jeschke.

Popularne wiadomości teraz

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Aneta Zając już tak nie wygląda - aktorka zmieniła fryzurę!

Adamonis opublikował na swoim Instagramie takie słowa: „Przychodzi taki moment kiedy trzeba podjąć trudną decyzję.Kontuzja powróciła i zmuszony zostałem do zrezygnować z udziału @tanieczgwiazdami. To była super przygoda i możliwość pokazania się w zupełnie innej roli. Jestem bardzo dumny, że udało się zajść tak daleko. I uruchomić w mojej partnerce miłość do tańca. @sandrakubicka walczy dalej o kryształową kulę. Będę trzymał mocno kciuki za nią. Jest dobrze przygotowana by powalczyć o pierwsze miejsce. Ma wielki talent sceniczny i nie tylko.”

Czy Sandra z nowym partnerem ma szansę na wygraną?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com