Młoda, utalentowana modelka spodobała się jurorom swoją spektakularną uroda i zmysłowością. Sandra Dorsz jest Miss Wielkopolski Nastolatek 2017. Zgłosiła się na Programu Top Model spontanicznie:

"Zawsze interesowałam się modą, ale nie byłam pewna czy jest to świat dla niej. Na szczęście mama i siostra mają dar przekonywania" – tłumaczy Sandra Dorsz na stronie top model.tvn.pl.

Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda zachwycają się Viki Gabor!

Finalistka TopModel. Zostań modelką - Sandra Dorsz

Sandra ma 19 lat. Jej wymiary 84/64/91. Wzrost 180 centymetrów. Pochodzi spod Piły. Ukończyła liceum im. Stanisława Staszica w Pile. Interesuję się aktorstwem i dziennikarstwem. Na swoim Instagram modelka ma ponad 172 tysiące followerów. Dla uczestnictwa w TopModel musiała krótko obciąć włosy. Jest pewna, że kariera modelki pójdzie u niej wysoko do góry. Największym marzeniem dla dziewczyny jest zrobienie pokazu Victoria’s Secret. Jest wdzięczna za swój sukces matki, siostry i, przede wszyskim, ojcu, z którego często bierze przykład. 

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Nowy tatuaż amerykańskiej piosenkarki Seleny Gomez

Sandra Dorsz

Modelka Sandra Dorsz

Życzymy sukcesów dla Sandry i wielkiego rozwoju w karierze!


Wcześniej pisaliśmy o Viki Gabor. Teraz mówią o niej wszyscy- Viki Gabor została zwyciężczynią Eurowizji Junior. Ubrana w lustrzany garnitur 12-letnia piosenkarka podbiła świat swoim nietuzinkowym głosem. Świat żyje jej sukcesem, a także sukcesem Polski- po raz pierwszy w historii jeden kraj zwyciężył w konkursie dwa razy pod rząd. W zeszłym roku ten zaszczyt spotkał Roksanę Węgiel. Artykuł czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com