Młoda, utalentowana modelka spodobała się jurorom swoją spektakularną uroda i zmysłowością. Sandra Dorsz jest Miss Wielkopolski Nastolatek 2017. Zgłosiła się na Programu Top Model spontanicznie:

"Zawsze interesowałam się modą, ale nie byłam pewna czy jest to świat dla niej. Na szczęście mama i siostra mają dar przekonywania" – tłumaczy Sandra Dorsz na stronie top model.tvn.pl.

Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda zachwycają się Viki Gabor!

Finalistka TopModel. Zostań modelką - Sandra Dorsz

Sandra ma 19 lat. Jej wymiary 84/64/91. Wzrost 180 centymetrów. Pochodzi spod Piły. Ukończyła liceum im. Stanisława Staszica w Pile. Interesuję się aktorstwem i dziennikarstwem. Na swoim Instagram modelka ma ponad 172 tysiące followerów. Dla uczestnictwa w TopModel musiała krótko obciąć włosy. Jest pewna, że kariera modelki pójdzie u niej wysoko do góry. Największym marzeniem dla dziewczyny jest zrobienie pokazu Victoria’s Secret. Jest wdzięczna za swój sukces matki, siostry i, przede wszyskim, ojcu, z którego często bierze przykład. 

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Nowy tatuaż amerykańskiej piosenkarki Seleny Gomez

Sandra Dorsz

Modelka Sandra Dorsz

Życzymy sukcesów dla Sandry i wielkiego rozwoju w karierze!


Wcześniej pisaliśmy o Viki Gabor. Teraz mówią o niej wszyscy- Viki Gabor została zwyciężczynią Eurowizji Junior. Ubrana w lustrzany garnitur 12-letnia piosenkarka podbiła świat swoim nietuzinkowym głosem. Świat żyje jej sukcesem, a także sukcesem Polski- po raz pierwszy w historii jeden kraj zwyciężył w konkursie dwa razy pod rząd. W zeszłym roku ten zaszczyt spotkał Roksanę Węgiel. Artykuł czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com