27-letnia Selena Gomez wróciła do show-biznesu po rocznej przerwie. Teraz w jej życiu znajduja się nie tylko nowe utwory, ale także wszystkie uzależnienia, na przykład tatuaże i piercing. Niektóre piosenkarki starają się nie reklamować i ostrożnie chowają się, podczas gdy inni demonstrują.

Amerykańska piosenkarka Selena Gomez

Roksana Węgiel wydała książkę! Na szczęście to nie autobiografia.

Wydaje się, że Gomez dodała nowy tatuaż na biodra do swojej kolekcji. Według fanów to jest właśnie z kolei 14. tatuaż. Teraz na biodrze piosenkarki jest tatuaż z modlącymi się rękami z różańcami buddyjskimi. Zrobiła to kilka dni temu z popularnym tatuatorem Bang Bang.

Nowy tatuaż Sekeny Gomez

Popularne wiadomości teraz

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego obchodzi 8. urodziny

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Selena Gomez mówiła o swoim życiu uczuciowym. O Selenie Gomez ostatnimi czasy mówią wszyscy. Gwiazda wydając głośny singiel "Lose you to love me" rozprawiła się z bolesnymi wspomnieniami ze swojego poprzedniego związku z Justinem Bieberem. Można pomyśleć, że Selena wyleczyła się już z miłości do Justina i jest gotowa na nowe uczucie. Media zalały więc spekulacje na temat domniemanych romansów artystki. Podejrzewano, że zeszła się z poprzednim partnerem, Niallem Horanem.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com