Roksana Węgiel rok temu wygrała Eurowizję Junior i od tego czasu Polacy ją pokochali. Na dobre zagościła w show – biznesie, regularnie pojawia się w telewizji, udziela wielu wywiadów, a na swoim Instagramie uzbierała już pokaźne grono fanów. Co więcej, piosenkarka miała okazję odebrać nagrodę MTV w Hiszpanii za Najlepszego Artysty z Polski

Roksana Węgiel na gali MTV Europe Music Awards

Jednak to nie wszystko, co ma do zaoferowania artystka. Tym razem młoda gwiazda pochwaliła się, że 13 listopada do sklepów trafiła jej książka, zatytułowana „The X Book”. Po tej tajemniczej nazwie można spodziewać się wszystkiego, ale na szczęście nie jest to biografia gwiazdy.

Bardzo dużo się u mnie dzieje, ostatnio premiera tej książki, będącej takim pamiętnikiem. Są w niej różne quizy, ciekawostki... -  opowiada o swojej książce nastolatka w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

Popularne wiadomości teraz

Rodzina Kukulskich w żałobie. Rodzina nie poinformowała o pogrzebie

Polsat w żałobie. Smutna wiadomość o nagłym odejściu ukochanego gwiazdora

Nowe fakty w sprawie Mateusza Murańskiego. Do dziś nie został pochowany

Kurzajewski pakuje walizki. Katarzyna Cichopek w dramatycznym pościgu

Roksana Węgiel ma kolczyk w nosie! Wchodzi w okres buntu?

Ciekawie także brzmi sam opis wydawcy:

Uwaga! Startujemy! Ty, twoja bff, no i ... Roksana Węgiel z przyjaciółmi. To prawdziwa petarda dla wszystkich, którzy mają  swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają. The X Book to świat ludzi kreatywnych, którzy są dla nas ważni, więzi, wartości, wspomnień. To świat pełen pomysłów na każdy nadchodzący dzień. Nie trać czasu. Łap każdy dzień, żyj z całych sił. Zaczynamy!

Niestety, odnosi się wrażenie, że książka ta została trochę wydana na siłę. Skorzystano z popularności Roksany i zrobiono coś z niczego, a młodziutkie fanki i tak pokuszą się na kupno dzieła swojej idolki.

Jak oceniacie pisanie książek przez celebrytów?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com