Święta zbliżają się coraz bliżej. Każdy z nas przygotowuje się do tego indywidualnie. Większość ludzi pierwszą rzeczą kupują tradycyjną choinkę wraz z prezentami. Tracą pieniądz na sporo świątecznych rzeczy, które będą potrzebne na Boże Narodzenie i Sylwestra. Polska dziennikarka Kinga Rusin ma do tego, oczywiście, swoje ekologiczne zdanie. Zaczynając od tego, że w jej rodzinie wszyscy robią prezenty symboliczne.

Wojewódzki wyśmiał Durczoka. Wystarczająco było tylko jednego komentarza

Dziennikarka Kinga Rusin

"Ja od lat zbieram opakowania i zawsze recyklinguje opakowania świąteczne. U mnie w domu nie wolno rozrywać papierów. Trzeba bardzo delikatnie zdejmować papierową taśmę do nakładania papieru. Trzeba bardzo delikatnie rozwijać to wszystko, żeby można było pakować w następnym roku prezenty w te same papiery. Nie mogę patrzyć na śmietniki wypełnione paperami, tak samo, jak nie mogę patrzyć na tonę choinek. Większość choinek nielegalne wycinają z lasu. U mnie nie ma choinki. Choinka nie jest polską tradycją, choinka jest niemiecką" - na jednym z wywiadów powiedziała gwiazda.

Kinga Rusin

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Tak samo dodała, że polską tradycją świąteczną to jest snopek słomy. I ona jest tylko za, aby mieć tą symboliczną rzecz u siebie w domu. Kiedyś dziennikarka miała choinkę z recyklingu, wyciętą z kartonu. Ale zostało bardzo źle przyjęte w Internecie.

Znane restauracje, których właścicielami są polskie celebryci

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ola Kot udistepniła odważne zdjęcie. Polska dziennikarkaOla Kot, która pracuje w Eska tv, dzieli się swoimi zdjęciami z urlopu. Dziewczyna zaczęła od Dubai, gdzie spędziła tylko dwa dni, a potem ze swoim ukochanym pojechała do bajkowych, słonecznych Seszelach. Ostatni zdjęcie w jej Instagram musiało wielu otworzyć usta. Czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com