Polski prezenter Kuba Wojewódzki jest bardzo znanym żartownikiem. Żadna inna gwiazdą w tej kwestii nie stoi z nim obok. Kuba od wielu lat prowadzi swój talk-show, do którego było zaproszono dużo znanych polskich celebrytów. Nie raz Kuba zawstydzał ich swoimi oryginalnymi żartami. Od niedawna wszyscy mówiły o tym, że Kuba powraca do swojej starej miłości, Anny Muchi. Z tego, obydwoje zaczęli jeszcze bardziej wzbudzać pogłoski, śmiejąc się z tego.

Znane restauracje, których właścicielami są polskie celebryci

Wojewódzki, tak samo, jak i inne bardzo aktywny w swoim Instagram. On śledzi za plotkami i stara się na wszystko reagować pozytywnie i z uśmiechem. Z takim samym pozytywem Kuba zareagował na jedną z sytuacji. Tym razem Kuba na swoim profilu udostępnił zdjęcie z Borysem Szycem i Piotrem Kędzierskim. Jeden z internautów myślał, że na zdjęciu jest Kamil Durczok.

Kuba Wojewódzki w Instagram

"Boże, myślałem, że to Durczok. Czas do okulisty” - napisał on.

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Na co Kuba nie długo sobie myślał i dał odpowiedź:

"Durczok siedzi w innym pomieszczeniu…"

Przypominamy, że kilka dni temu Kamil Durczok został zatrzymany przez policję. Sprawa dotyczy roku 2008, kiedy Kamil wraz z ówczesną żoną Marianną, przedstawili dwa weksle na kwotę 2 milionów franków oraz 300 tys. zł. Jego żona zaprzecza, że to jej podpis widnieje na dokumentach.

The Pussycat Dolls powraca!

Polski prezenter Kuba Wojewódzki

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Edyta Górniak przyznała się, że jest zakochana. Edyta Górniak - polska piosenkarka, kompozytorka w swoim wywiadzie z Kubą Wojewódzkim powiedziała o to, że jest zakochana. Na początku rozmowy prowadzący podarował dziewczynie kwiaty, a potem nagle zapytał, czy spotyka się ona z kimś? Więcej na ten temat czytaj tu.  

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com