Na co dzień w telewizji patrzymy na znanych aktorów, prezenterów, piosenkarzy, tancerzy, którzy cała swoją energię oddają na swoją karierę. Ale mało kto wie, że oprócz pracy w kadrze, gwiazdy zajmują się przedsiębiorstwem. Otwierają jeden, a może nawet więcej biznesów. Proponujemy Ci zobaczyć znane bary i restauracje polskich celebrytów.

Czy to koniec kariery Filipa Chajzera w TVN?

Magdalena Gessler jest bardzo znaną polską restauratorką. Gessler otworzyła aż 6 restauracji.

Restauracja AleGloria w Warszawie. Restauracja powstała z myślą o współczesnym smaku tradycji Młodej Polski. Wykonana w biało-czerwonym obrazie. Cukiernia-restauracja Słodki...Słony w Warszawie. W miejscu preferuje różowy kolor. Tutaj można poczuć idealne połączenie słodkiego i słonego smaku. Restauracja Polka w Warszawie, znane miejsce, do którego często przychodzą turyści, które chcą spróbować prawdziwą polską kuchnię. Taka sama restauracja jest i w Łodzi. Restauracja u Fukiera w Warszawie jest żywym obrazem, namalowanym przez Magdę Gessler. Restauracja Zielnik, cztery sali nawiązują się do domowego ciepła.

Restauracja AleGloria

Cukiernia-restauracja Słodki...Słony

Popularne wiadomości teraz

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Polska aktorka Sonia Bohosewicz otworzyła japońską kuchnię sushibu.pl. Chociaż przyznaje się, że tymi sprawami bardziej zajmuje się jej mąż, a ona tylko jest współwłaścicielką.

Czy Viki Gabor wraca do szkoły?

Restauracja "Przegryź" dziennikarza i publicysty Piotra Najsztuby istnieje już od wielu lat. Miejsce słynie z domowej kuchni.

Restauracja Przegryź

Polsko-datski piosenkarz Czesław Mozila ma restauracje "Pausa włoska". Wszystko jest zrobione w ciepłych kolorach, gdzie przyjemnie można spróbować prawdziwą włoską kuchnię.

Restauracja Pausa włoska

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com