Viki Gabor stała się rozpoznawalna na całym świecie dosłwonie z dnia na dzień- wszystko za sprawą wygranej w konkursie Eurowizji Junior. Cała Polska żyje jej sukcesem- to dla nas drugie zwycięstwo pod rząd! Poprzednią edycję zwyciężyłą Roksana Węgiel, 14-letnia rodzima gwiazda.

Andrzej Duda ubrał już choinkę! Godna prezydenta?

Fot. @vikigaborofficial

Sława ma niestety swoje blaski i cienie- nawet, jeśli ma się 12 lat. Boleśnie przekonuje sie o tym Viki Gabor, która od zwycięstwa w konkursie Eurowizji nie miała czasu nawet pojawić się w szkole.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

"Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego"- skwitowała młoda gwiazda.

Czy to koniec kariery Filipa Chajzera w TVN?

Fot. @vikigaborofficial

Okazuuje się, że Viki nie miała czasu nie tylko na szkołę, ale nawet na...pojawienie się we własnym domu. Piosenkarka wyznała, że marzy o powrocie do codzienności.

"Nie mogę uwierzyć w to, jak szybko mijają mi dni! Dziś, po raz pierwszy od finału Eurowizji Junior, wracam do domu! Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę swoich przyjaciół i wrócę do szkoły. Mój plan na najbliższe dni: jak najszybciej nadrobić zaległości, by być na bieżąco z materiałem. Jaki jest wasz ulubiony przedmiot w szkole? Dajcie znać w komentarzach!"- pisze na Instagramie Viki.

Wyobrażacie sobie wasze dzieci w takiej roli?

Zobacz więcej na kolezanka.com