Filip Chajzer nie pierwszy raz obraził grupę osób mało uprzywilejowanych- chorych, wykluczonych... Mimo to wciąż ma rzesze fanów, którzy zaciekle go bronią. Na antenie "Dzień dobry TVN" prowadzący zaliczył kolejny żenujący występ. Tym razem Chajzer obrał za cel osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne.

Filip Chaizer pokazuje nieprzyzwoite komentrazy o śmierci syna

Fot. @filip_chajzer

Na koniec odcinka o atakach paniki Filip Chajzer uznał, że bardzo zabawne będzie sparodiowanie takowego. Internauci byli zbulwersowani jego zachowaniem, na Filipa wylała się fala krytyki.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Zachowanie prowadzącego było na tyle oburzające, że wiele osób nie wyobraża sobie, aby Chajzer dalej prowadził popularny program śniadaniowy, a stacja nadal przymykała oczy na jego zachowanie, i nie wyciągała żadnych konsekwencji.

Filip Chajzer pokazał zdjęcie sprzed lat! Zaskoczone?

Fot. @filip_chajzer

Na facebooku powstało wydarzenie, w którym wzięło udział już ponad 20 tysięcy osób. Tyle samo podpisało petycję do stacji, żądając, aby Chajzer w końcu poczuł konsekwencje swojego zachowania.

Jesteście za usunięciem Filipa Chajzera z TVN?

Zobacz więcej na kolezanka.com