Edyta Górniak - polska piosenkarka, kompozytorka w swoim wywiadzie z Kubą Wojewódzkim powiedziała o to, że jest zakochana. Na początku rozmowy prowadzący podarował dziewczynie kwiaty, a potem nagle zapytał, czy spotyka się ona z kimś? na co Edyta dała jasną odpowiedź:

Edyta Górniak

Także, dodała, że bardzo żałuje o to, że niema więcej już dzieci:

"Dzieci szybko rosną i pozostają tylko zdjęcia. W domu mam teraz dorosłego faceta"

Ariana Grande udostępniła zdjecie swoich naturalnych włosów

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Był temat o nowej płycie, gdzie gwiazda zamierza przygotować coś specjalnego:


"Co mogę powiedzieć, to to, że w przyszłym roku minie 30 lat od mojego debiutu przed kamerą. To taki jubileusz, który zobowiązuje, by zrobić coś wyrazistego"

Polska piosenkarka Edyta Górniak

Piosenkarka Edyta Górniak urodziła się w 1972 roku w polsko-romskiej rodzinie. Od szóstego roku życia mieszkała w Opolu, gdzie edukowała się wokalnie. Zadebiutowała w 1989 roku, kiedy wystąpiła w programie telewizyjnym „Śpiewać każdy może” oraz wzięła udział w koncercie „Debiuty” podczas opolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki. W 1997 roku pojawił się pierwszy anglojęzyczny album wokalistki, który został nazwany po prostu "Edyta Górniak".

Aktorka Maja Bohosewicz pokazała swoją ślubną suknię

W sumie gwiazda nagrała 7 albumów, a na swoim koncie ma duety z Jose Carrerasem i z Zbigniewem Wodeckim. Sukcesem okazała się także współpraca wokalistki z wytwórnią Walta Disneya, dla której nagrała piosenki do dwóch filmów animowanych. Najpopularniejszy z tych utworów to "Kolorowy Wiatr" z "Pocahontas". W 2004 roku urodziła syna Allana Karola, ze w związku z muzykiem Dariuszem Krupą, którego poślubiła w 2005. Ale w lipcu 2009 ogłosiła koniec związku. Z 2016 mieszkała w Los Angeles, a w 2018 wróciła do Polski.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com