Edyta Górniak - polska piosenkarka, kompozytorka w swoim wywiadzie z Kubą Wojewódzkim powiedziała o to, że jest zakochana. Na początku rozmowy prowadzący podarował dziewczynie kwiaty, a potem nagle zapytał, czy spotyka się ona z kimś? na co Edyta dała jasną odpowiedź:

Edyta Górniak

Także, dodała, że bardzo żałuje o to, że niema więcej już dzieci:

"Dzieci szybko rosną i pozostają tylko zdjęcia. W domu mam teraz dorosłego faceta"

Ariana Grande udostępniła zdjecie swoich naturalnych włosów

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Był temat o nowej płycie, gdzie gwiazda zamierza przygotować coś specjalnego:


"Co mogę powiedzieć, to to, że w przyszłym roku minie 30 lat od mojego debiutu przed kamerą. To taki jubileusz, który zobowiązuje, by zrobić coś wyrazistego"

Polska piosenkarka Edyta Górniak

Piosenkarka Edyta Górniak urodziła się w 1972 roku w polsko-romskiej rodzinie. Od szóstego roku życia mieszkała w Opolu, gdzie edukowała się wokalnie. Zadebiutowała w 1989 roku, kiedy wystąpiła w programie telewizyjnym „Śpiewać każdy może” oraz wzięła udział w koncercie „Debiuty” podczas opolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki. W 1997 roku pojawił się pierwszy anglojęzyczny album wokalistki, który został nazwany po prostu "Edyta Górniak".

Aktorka Maja Bohosewicz pokazała swoją ślubną suknię

W sumie gwiazda nagrała 7 albumów, a na swoim koncie ma duety z Jose Carrerasem i z Zbigniewem Wodeckim. Sukcesem okazała się także współpraca wokalistki z wytwórnią Walta Disneya, dla której nagrała piosenki do dwóch filmów animowanych. Najpopularniejszy z tych utworów to "Kolorowy Wiatr" z "Pocahontas". W 2004 roku urodziła syna Allana Karola, ze w związku z muzykiem Dariuszem Krupą, którego poślubiła w 2005. Ale w lipcu 2009 ogłosiła koniec związku. Z 2016 mieszkała w Los Angeles, a w 2018 wróciła do Polski.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com